Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogy érdemesebb?...

Egyetemen hogy érdemesebb? Nem fogok könyvet venni, mert nagyon drága, de sajátot szeretnék mindenféleképpen. Ha meg van pdf-ben érdemes kinyomtatni és bespiráloztatni? Nem tudtok ezzel kapcsolatban egy jó helyet, ahol meg is csinálnák?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy tanulj gépről.
2011. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fénymásolóban megoldják. Általában van egy-két hely, ahova csak az egyetemisták járnak. Ott a legtöbb anyag meg is van, csak mondod mi kell:D Legalábbis nálunk így megy:)
2011. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha mondasz egy várost...:)
2011. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pest, megvakulok ha gépről tanulok:)
2011. máj. 10. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
A BME-n vannak különböző levelezőlisták, ahol lehet használt könyveket adni-venni, tökéletesen újszerű állapotban is. Lehet, hogy más egyetemen is van ilyesmi. (Egyébként én simán elvagyok könyvek nélkül, egy db 1000 Ft-os könyvet vettem 2 év alatt, és még soha semmiből nem buktam meg, sőt.)
2011. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinyomatod, majd spirál. Ennyi. :) Én nem szeretek gépről tanulni, így marad a nyomtatás. Ez otthon megvan ingyé', a spirálozás pedig olyan 200-400 Ft.
2011. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

könyvtár...a könyvek 90%-át ugyse akarod többet látni...


a maradék 10%ot meg megveszed


(lediplomáztam,mérnök vagyok,2 darab könyvet vettem meg...többi jó volt könyvtárból,ugyse kell többet)

2011. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az otthoni nyomtatás egyáltalán nincs ingyen, ha a festék árát is beszámolod. Nálunk az egyetemen 5 Ft/oldal áron lehet A4-est nyomtatni, de ha 15 lenne, akkor is az lenne az olcsóbb.
2011. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!