Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni fizika egyetem...

A debreceni fizika egyetem tart nyílt napot 2014-2015-ös tanév folyamán?

Figyelt kérdés
A fizika iránt érdeklődőm, de még más városon is gondolkozok. Természetesen úgy szeretnék dönteni, hogy láttam mindkettőt. Jártam debreceni fizika egyetem honlapján, eddig minidig volt nyílt nap november közepe és vége között. Azonban mostmár nyakamon az új hónap és még mindig nem láttam egy felhívást se. Ahogy guglizgattam megtaláltam, hogy más ottani egyetemek tartanak nyílt napot november 20.-án, ám a fizikát nem láttam sehol. Tud-e esetleg valaki valamit erről?
2014. okt. 27. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs is fizika egyetem.
2014. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor én hol jártam még annó? És ez akkor hol van [link] ? :)
2014. okt. 28. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a Debreceni Egyetem, és azon belül Fizika Intézet. De olyan, hogy Fizika Egyetem, olyan nem létezik, sehol a világon.
2014. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van. Nem ez a lényeg. Hanem hogy akkor a fizika intézet mikor tart nyíl napot?
2014. okt. 30. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!