Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok a továbbtanulás...

Rosszul vagyok a továbbtanulás gondolatától is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettegek,szorongok. Én erre képtelen vagyok,nem tudok tanulni sőt néha úgy érzem levegőt se tudok venni egyedül,semmi önbizalmam és azt se tudom mi érdekel :( legszívesebben megölném magam hogyan kezeljem a problémákat? rettegek,ha vizsgáznom kell,lefagyok ha kérdeznek tőlem valamit,nem tudok ismerkedni semmit se,nem érek semmit :(

2014. okt. 28. 23:03
 1/4 anonim válasza:
14%
Menj az erdőbe lakni, ott nem kell vizsgázni, se tanulni, vagy menj hozzá egy gazdag nőhöz/férfihez
2014. okt. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces miért kell hülyeségeket írkálni? Tudod,hogy szenvedek tőle? Gondolom nem,akkor képzelj el valamit,ami megkeseríti az egész életed és bárhogy küzdesz az évek során csak egyre rosszabb lesz.
2014. okt. 28. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Hát ne erőltesd a továbbtanulást. Csak sikerélmény után szűnik meg benned ez az egész. De ez pár év. És addig ne erőltesd, csinálj valami mást, és ha már valamennyire megtalálad önmagad, pár év múlva próbáld újra, ha még csak most érettségiztél, belefér. Vannak olyan okj-k, továbbképzések, nyelv, jogsi amiktől nem kapsz ilyen érzést azért...De menjél pszihológushoz.
2014. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a környezetem nagyban befolyásolt. Rossz szülők,akik veszekednek,mindenért semmibe vesznek és folyton csak azt hallom,hogy te ezt úgyse tudod megcsinálni. Engem mindenki bánt folyton,nagyon rosszul érzem magam és szeretnék ebből kijönni,de bárhogy próbálkozom tényleg csak egyre rosszabb. Pszichológusra nincs pénzem,pszichiáternél meg már voltam,de jelenleg nincs idejük 15 perc beszélgetésnél többre. Nem tudom mi lesz velem:( pénzem sincs ilyenekre,hogy jogsi örülök,ha a kis munkámból most jelenleg ételre futja. Amúgy idén érettségiztem,régen motiváltabb voltam de a maradék életkedv és önbizalom is elszállt belőlem.
2014. okt. 29. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!