Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez az első félévem az egyeteme...

Ez az első félévem az egyetemen, viszont rossz alapszakot választottam, utálom és legszívesebben minél előbb otthagynám. A minoros tárgyaimért viszont oda vagyok. Ez esetben mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés

ELTE, bölcsészkar.

Eredetileg az volt a terv, hogy egy évet még kibírok az alapszakommal, és ha a második félév végén hivatalosan is sikeresen bekerülök minorra, akkor cserélhetek és az lesz az alapszakom. A helyzet viszont az, hogy nem biztos, hogy ezt az egy évet én ki fogom bírni, ha így haladunk... sajnos az óráim nagy része gyakorlat, szóval még azt sem tehetem meg, hogy nem járok be.


Van esetleg az egyetem otthagyásán kívül valami más lehetőség? (Persze ha minden kötél szakad, otthagyom és jövőre jelentkezek a másik szakra, másik egyetemre - csalódtam az ELTE-ben.) Csak minor órákra bejárás, vagy bármilyen alternatíva? Nem szívesen kezdeném előröl az egészet, már csak azért se, mert minoron nagyon jó barátokra leltem.


2014. nov. 3. 07:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!