Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fajtát amit kiválasztottam...

A fajtát amit kiválasztottam nagyon rossz minőségű kutyák képezik. Szerintetek hülyeség az az életcél, hogy minél egészségesebb és szebb példányokat teremtsek a selejtek közé?

Figyelt kérdés

El ne akarjátok képzelni, hogy mennyi a hibás, beteg kutya pedig nagyon ritka fajta. REngeteg a beltenyésztett eb ami következtében nagyon sok betegség ütötte fel a fejét. Legjobban testi deformitások.


Az én TK-s kutyám és egy nagyon kevés jó kutya keresztezésével szeretném kiküszöbölni ezeket a dolgokat.


Természetesen kennel, TK, szűrt kutyákról lenne szó.


( Nem mellesleg sokan nem tartsák be a standardban előírtat és mivel ritka ezért csak gyártsák agyba- főbe, hogy el tudják adni őket)


2014. okt. 1. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdezhetem, milyen fajta? Privatban is megirhatod.

Nem tudom, mennyi az a nagyon keves jo kutya, de egy bizonyos ponton tul egyszeruen tul keves az egyedszam a nornalis tenyeszteshez. Egy fajta genetikai allomanyat csak egy darabig lehet kovetkezmenyek nelkul szukiteni. Ha tul keves a jo kutya, akkor csak a verfrissites idegen fajtabol segithetne, de az meg tilos a legtobb esetben. Ha viszont nem ennyire veszes a helyzet, akkor erdemes megprobalni.

2014. okt. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Írj rám, mert nem tudok privit írni.
2014. okt. 1. 12:45
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:

Életcélnak nem rossz. A kérdés az, hogy van-e elég pénzed és tudásod hozzá?

Azt viszont nem értem, hogy miért titok, hogy milyen fajtáról van szó?

2014. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért mert nem szeretném égnek és földnek elárulni, hogy mi ez a fajta és milyen sz.r mert egy gyönyörű fajtáról van szó.
2014. okt. 1. 12:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában az igazi tenyésztő a választott fajtájánál minél szebb és egészségesebb példányokat akar létre hozni.

Keress megfelelő párt a kutyádnak és a tenyésztési szabályzatnak megfelelően elkezdheted az életcélod megvalósítását.

2014. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá kereslet, miért ne? Milyen fajta?
2014. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kereslet lenne rá. Csak a kínálat nagyon silány minőségű.
2014. okt. 1. 12:55
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen,hülye életcél.Pėnz és szaktudás kell hozzá,amit nem pótol a lelkesedés.
2014. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

tartsák

gyártsák

Na, ha írni nem tudsz... Vajon mekkora tudással, felkészültséggel rendelkezel kutya ügyben.

Aztán mi a bánatért titok, hogy milyen fajtáról van szó?

Félsz, hogy ellopják az ötleted?

Egyébként meg déjà vu-m van :)

2014. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A beltenyèsztès nem okoz betegsèget csak a homozigóta gènek arányát növeli. Nem ártana tudni az alapokat ha már "tenyèszteni" akarsz...
2014. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!