Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfi hazasodik ferfivel tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi hazasodik ferfivel tobb orszagban engedik Ferfi elvesz tobb not, egyre tobb orszagban tiltjak. ( bigamia, borton jar) kerem minel tobb ember valaszat melyik termeszetesebb? melyik kapcsolatbol szuletik egeszseges utod? Rossz uton vilag?

Figyelt kérdés

#házasság #poligámia #meleg hazassag
2014. jan. 14. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Én a nő+férfi házasságára voksolok. Úg yértem 1 nő+ 1 férfi. Na jó, lehet 1 nő+ 2 férfi is néha. :))) (utóbbi csak vicc, de a több nő+ 1 férfi felállás felejtős.)
2014. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
x férfi+ x férfi is természetesen felejtős.
2014. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Egyik sem természetes. A természetes a férj- nő házasság.

De a többnejűség sok országban a kultúra része. A melegházasság semelyik ország kultúrájába nincs benne.

2014. jan. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Frigg ***** válasza:
46%

A többnejűségnek valahol kultúrája van, én nem értek vele egyet, de nem is zavar, amíg rám nem akarják kényszeríteni. Ha azonos neműek házasodnak, az sem zavar, két(!!) ember szereti egymást, hát had tegyék hivatalossá a kapcsolatukat.

Az egészséges utódot viszont nem értem, hogy jön ide. Nem közeli rokonok között zajlik egyik esetben sem, szóval ez nem befolyásolja azt, hogy egészséges lesz-e az utód avagy nem.

A világ mindenképp rossz úton van, de nem ezek miatt.


23/N

2014. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Semelyik nem természetes, a bevett heteró házasság sem.

Tekintve, hogy a házasság intézménye egy ember alkotta jogi szövetség (s ehhez hasonló a természetben csak 1-2 fajnál fordul elő). Mert annak indult és ezt nem kell szépíteni.

Egyébként felőlem mindenki azzal házasodik akivel akar (persze bizonyos normákon belül,rokonokkal,gyerekekkel és lovakkal azért nem kéne...)

2014. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

"Ferfi elvesz tobb not, egyre tobb orszagban tiltjak"

Melyek azok az országok, amik most kezdték tiltani?

2014. jan. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

"melyik kapcsolatbol szuletik egeszseges utod?"


Szerintem a férfi férfival való kapcsolatból nem születik utód.

2014. jan. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha valaki szeret valakit, nem számít hogy fiú vagy lány. A szerelem tér s idő felett áll.

20F(meleg)

2014. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

Hűtsd le magad Cicafiú, Előző! :)


A barátoddal nem fogtok egészséges utódnak életet adni...

2014. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
de egészségtelennek sem.
2014. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!