Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizettetek már le egyetemi...

Fizettetek már le egyetemi tanárt, hogy átmenjetek egy tárgyból? Mennyit adtatok neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ilyennek a gondolata sem merült fel soha... de szerintem, könnyen lehet, ha próbálkozol, hogy átmehetsz..-> a TESCOba, 3 műszakba, árufeltöltőnek.
2014. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem akarok tippeket adni, de tanárt nem szokás lefizetni.

Inkább igazgatót féldisznóval, aki majd szól a tanárnak, h na miújság.

2014. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem merült fel bennem, és nem is hallottam a környezetemben ilyen esetről. De ha "opció" lett volna, akkor is sajnáltam volna rá a pénzt:S Inkább tanultam volna, a pénz egy részét magamra költöttem volna vizsga után, a másik részét meg félretettem volna:)
2014. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott...
2014. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ismerősi körben hallottam, persze lehet, hogy csak pletyka. Azt nem tudom, hogy miben fizettek, de apuci a "minisztériumban" dolgozik...
2014. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!