Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egész tanári kar engem...

Az egész tanári kar engem szívat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mint a címben írtam (nem túlozva) az egész tanári kar az iskolában csak engem szívat, már diákok között is csak ez megy, hogy ez miért lehet. Rendben van nem vagyok egy áldott jó gyerek de nem is vagyok rossz! Az ellenőrzőm hátulja már teli pedig nem rég kezdődött az év, ezekből vannak nagyon vicces történetek is például, hogy tüsszentettem és könyököltem a padon = igazgatói megrovás

befújtam magamat a terem előtt és bent lehetett érezni = igazgatói megrovás, Fegyelmi tárgyalás

nem a nagykapun kívül hanem 1 lépéssel beljebb cigiztem =osztályfőnöki intő rá 2 napra meg egy igazgatóit is mellé (persze nem indokolták, hogy miért)

Az egészben az a vicc, hogy aki a legjobban utál az az osztályfőnököm egyszerűen borzasztó de ő nem csak velem szívózik hanem az egész iskolával.

Nos egyszer volt, hogy osztályfőnöki óra volt és felhozott egy témát a tanár velem kapcsolatban (csak egyáltalán nem az igazságot mondta hanem 110%-os hazugságot)én nálam meg elgurult a gyógyszer és próbáltam normálisan beszélni vele (nem igazán ment) aztán a legvégén benyögött emlékszem valamit és akkor szegeztem oda neki a lehető legmoderáltabb kérdésemet "ha semmit sem csinálok szinte azon kívül, hogy órán megszólalok mi a f**znak kell sz*p*tni a tanároknak?!" - ezután én nagyon meglepődtem mert akár ha annyira utál ki is rúgattathatott volna de attól függetlenül, hogy üvöltöttem és obszcénan szóltam hozzá ő normális hangon azt válaszolta, hogy "nem tetszik nekünk a stílusod" - és mosolygott..

Na most itt álljunk meg, egy tanárnak mi köze van ahhoz, hogy én hogyan öltözködöm, kikkel barátkozom, milyen zenét hallgatok, mit csinálok a szabadidőmben??? Már fogalmam sincs, hogy mit tegyek ez ellen, remélem tud valaki segíteni.

16/F


2014. nov. 6. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A stílus alatt értheti a viselkedésed és beszéded. Nem csak a ruhádat meg a zenédet.
2014. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma 15:09-nek: azon fajta stílusra gondolt amire énis.
2014. nov. 6. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak az iskolának szabályai, azokat be kell tartani. Szabadidődben úgy öltözködsz, ahogy akarsz, de az iskolába mégsem mehetsz akármibe. Tudom, te vagy az a lázadó, aki ellen az egész iskola összefogott, de mégiscsak kéne egy kicsit alkalmazkodni. Szüleid is örülnének, ha nem intőket meg rovókat kellene aláírniuk. Fogd vissza magad egy kicsit, legalább még két évig ide kell járnod.
2014. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adjál hozzá valamit az iskola életéhez: mondjál verset az ünnepélyen, segíts a szertárrendezésben, nyerjél vetélkedőt, és főleg tanulj jól. Valamint ne legyen veled állandóan balhé, ne szegj szabályt, a dohányzás például nem az igazgató kénye-kedve szerint tilos, hanem a törvény szerint. Valószínűleg te jól érzed magad ezzel együtt is, különben már elmentél volna más iskolába.
2014. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress másik iskolát. Ha ott is ugyanezek lesznek akkor meg nézz magadba.
2014. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A probléma megoldva, rászálltak egy másik osztálytársamra :)
2015. jan. 18. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!