Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az egész osztály szivat minket.

Figyelt kérdés

"Titokban" szerelmes vagyok egy osztálytársamba, ezt be is vallottam neki, de megmondta, hogy nem lehet köztünk semmi, mert másba szerelmes. Viszont ettől függetlenül nagyon jóba vagyunk és gyakran beszélgetünk kettesben szünetekben meg ilyesmi. Csakhogy van egy gyerek az osztályban, aki elterjesztette, hogy szerelmes vagyok ebbe a srácba és mindig beszólogatnak meg amikor csak ránézek a gyerekre, már egyből mondják, hogy szemezünk egymással...

mit tegyek? nem akarom, hogy emiatt ne kedveljen, csak ha megmondanám a többieknek, hogy álljanak le, abból azt hinnék, tényleg szerelmes vagyok belé, mert ha nem tetszene, annyiban hagynám...

15L


2013. szept. 18. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mivan? dumálj vele, hagyd azokat a kreténeket a fenébe
2013. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
SZard telibe a dolgot. MInden csoda 3 napig érdekes.
2013. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem ovodába jársz?
2013. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz a gyökerekkel. 16/f
2013. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

egy gyenge mosoly, semmi felháborodás amikor mondják és kb. pár nap és találnak más hülyeséget maguknak


vagy vihetsz nekik banánt meg egy ostort és betanítod őket :D

2013. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

csak félek, hogy a srác fog ezért megutálni...mert én tettethetem azt, hogy nem érdekel, de őt is ugyanúgy cseszegetik, mint engem és mi van, ha ezek után kerülni fog, hogy békén hagyják?

2013. szept. 18. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!