Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt nektek a...

Mennyi idő volt nektek a beíratkozástól kezdve amíg kézhezkaptátok a jogosítványt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 20:36
 1/4 anonim válasza:
Szerintem 1000 féle választ fogsz kapni mert ez autósiskolánként eltérő. Nekem nincs még jogosítványom, de a kresz vizsgán átmentem már, és ez a beiratkozástól számítva 2-2.5 hét volt.
2014. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi, kimaradt ! A postán is múlik hogy mennyi idő, ha tényleg az érdekel hogy mennyi idő alatt kapod kézhez.
2014. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kismillió hasonló kérdés volt már, s ahogy azt előttem írta a válaszadó: nem lehet előre tudni, és elég széles időskálán mozoghat.

Az elméleti vizsgáig el lehet jutni néhány hét alatt, de már az is húzódhat több hónapon keresztül, igaz ez inkább a tanulón múlik (nem érdemes felkészületlenül próbálgatni a vizsgát, de vannak, kik gyakorolják)

A gyakorlati oktatás kötelező óraszáma 30, amit általában két óránként adnak az oktatók, tehát 15 alkalom, ami lehet egy hónapon belül, de elhúzódhat lényegesen tovább, és az sem biztos, hogy elég lesz a 30 óra, érdemes 50-el kalkulálni az anyagi részt, legfeljebb nem kell elkölteni minden tartalékot.

a kérdéssel ez annyiban függ össze, hogy akik a 30 óra után kifogynak az anyagiakból, de nincsenek vizsgakész állapotban heteket, sőt hónapokat csúszhatnak azzal, hogy gyűjtik a plusz órákhoz szükséges pénzt.

Lehet jogosítványt szerezni két hónap alatt, de vannak akiknek 6-8 hónap után sikerül a vizsga.

A gyakorlati oktatásnál már nem csak a tanulón, az oktatón is múlik mikor tudnak tanulni vezetni, jó esetben két naponta ajánlott, de vannak példák hosszabb, akár hetekig tartó szünetekre (utóbbinak van jó és rossz oldala is, a tanulók általában nem szeretik).

2014. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha mindenből elsőre átmész és vezetni is eljársz hetente 3szor, akkor olyan 3 és fél, max 4 hónap.
2014. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!