Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan a szakdolg...

Mit jelent pontosan a szakdolgozat fedlapján a dolgozat titkos, a dolgozat nem titkos fogalom? Mire vonatkozik ez pontosan?

Figyelt kérdés
Most írom majd a szakdogát és a fedlapon van egy ilyen dolog, amit nekem kell aláhúznom, de nem kérdeztem meg, hogy mit takar, mire vonatkozik ez pontosan? Ha bárki megakarná nézni, az én engedélyemmel teheti csak? Vagy senki nem nézheti meg rajtam, a bírálón, a konzulensen kívül sohasem ?

2014. nov. 8. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan, hogy valaki egy cégnél írja meg a szakdolgozatát/diplomamunkáját, ahol sok titkos információ van, amiket nem kürtölnek szét világgá. Ezért fontos a titkosított szakdoga.
2014. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én egy konkrét cégről írok, amiben mérleg is szerepel stb..pügyi, számviteli elemzés lesz...tehát, akkor titkosítást kérjek, jól értem? akkor így utólag rajtam kívül senki nem tekintheti meg vagy csak az én kifejezett hozzájárulásommal, ha jól értem? köszi
2014. nov. 8. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Az adott cégnél érdeklődj, hogy ők mit gondolnak a dologról, az a mérvadó. Ha azt mondják, hogy nem teregik ki az információt, akkor titkos.
2014. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!