Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvekből érdemes...

Milyen könyvekből érdemes tanulni emelt biológia érettségire, ha a tudásom szinte a nullával egyenlő?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyenből, ha a tudásod a nullával egyenlő (szinte).
2014. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A régi tankönyveidből hetediktől kezdve. De amúgy érdekelne, hogy miért akarsz te emeltet, ha semmit nem tudsz a tárgyból, és még csak nem is kukacoskodásból, hanem így őszintén. Jól meggondoltad te ezt?
2014. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Végzős gimnazista vagy? :D
2014. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a lényeg, hogy egész gimi alatt úgy álltam a tanuláshoz, hogy programozóra megyek. Úgy is lett, egy évig ott voltam, de teljesen kiábrándultam belőle, és hosszas gondolkodás után úgy döntöttem hogy orvos szeretnék lenni
2014. nov. 13. 14:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg dolgozom, de nemsokára elkezdem a készülést,akkor pedig felmondok, és 8+ órában fogok tanulni
2014. nov. 13. 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, hát ez így rendben van, csak nehogy elhamarkodd a döntést. :)

Továbbra is az áll, hogy az iskolai könyveidben minden le van írva elviekben, és töltögess jó sok próbatesztet. Esetleg előkészítőre van pénzed? Kémiával hogy állsz? (vagy fizika megy inkább?)

2014. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a kémia közelebb áll hozzám, viszont úgy hallottam, hogy a fizika érettségi sokkal könnyebb. Megkérdezhetem, hogy te mit csinálsz? Orvosira jársz esetleg?
2014. nov. 14. 19:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy előkészítőre nem költenék szívesen.
2014. nov. 14. 19:23
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Ha átnézted a régebbi könyveidet és azok anyagait biztosan tudod, Mándics Dezső és dr. Molnár Katalin könyvét csak ajánlani tudom: Biológia középiskolásoknak, érettségizőknek. Ebben minden benne van, a margón jelek jelzik, mi tartozik az emelt követelményhez, és nagyon jól összefoglalja az egész anyagot.

2014. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, gimnazista vagyok, csak orvosira készülök. :)

(én vagyok az a válaszoló, akitől kérdezted - asszem)

2014. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!