Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a debreceni...

Mit gondoltok a debreceni Fazekas Mihály gimnáziumról? Van kollégiuma?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 08:46
 1/4 anonim válasza:
Oda járok matek szakra. Nagyon jó erős képzés folyik. Az ország legjobb 10 középiskolájában benne volt idén, Debrecenben megelőzi tanulmányi eredményekben/versenyekben a TÁG-ot és a Kossuth-ot is. Szerintem mindenképpen gyere ide ha módodban áll az igazgató történelmet tanít nagyon laza. Ha A,C vagy E osztályba jössz akkor kiemelten fognak kezelni, mert ott vannak a legeredményesebbek, viszont a többi osztály is keményen tanulja csak tőlük nem várnak annyit. Ha valami konkrét iskolán belüli dologra vagy kíváncsi arra is szívesen válaszolok. Sajnos nincs kollégiuma :(
2012. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen szakra szeretnél járni? :)

Én D-s vagyok (angol-német-infó), és nem bántam meg, hogy idejöttem. Max. annyiban, hogy rengeteg a fiú, de csak itt a D-ben, meg az A-soknál, a többi osztályban nem.

Mivel én 5 évfolyamosba járok, 0.-ban szinte semmit nem kellett tanulni, mert csak angol, német, infó, matek, magyar meg a készségtárgyak voltak. A többi tagozatról nem tudok nyilatkozni. :)

Saját kollégiuma nincs, de attól még lehetsz kolis, elég közel vannak a sulihoz.

2012. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Spanyolt szeretnék tanulni és azért szerettem volna ezt az iskolát megcélozni :) De sajnos nincs kollégiuma amint láttam az első válaszban. Bejárni pedig nem tudnék minden reggel(legalább 1 óra lenne az út):( Pedig annak örülnék a legjobban ha ebbe az iskolába járhatnék . Köszönöm az információkat :)
2012. júl. 16. 21:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem a második válaszban is volt szó a kollégiumról. Lehet érdeklődöm majd kollégium ügyben :)
2012. júl. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!