Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van, vagy volt konzulensed,...

Ha van, vagy volt konzulensed, esetleg konzulens vagy, válaszolnál?

Figyelt kérdés

1. Magázó vagy tegező viszonyban vagytok?

2. Ha tegezitek egymást, akkor már a kezdetektől fogva, vagy el kellett telnie x időnek?

3. Mennyi kb. a korkülönbség köztetek?

4. Milyen neműek vagytok?


A kérdés azért ebben a kategóriában szerepel, mert ezt a rovatot általában okos emberek olvassák :)


Válaszod előre is köszönöm, zöld pont jár!



2014. nov. 15. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyetemen mindenki tegeződik, kivéve kb. a 60 fölötti professzorok. Én most PhD-hallgató vagyok, a szakdolgozatnál tegeződtünk a konzulensemmel (40-50 közötti hölgy, én 24/f voltam). Aztán én is konzulens lettem, szintén tegeződtünk a diákjaimmal (bár ott mondjuk 5-6 év korkülönbség volt csak, fiúk és lányok vegyesen). Az oktatott tárgyamnál is mindig tegeződünk a hallgatókkal. Gyakorlatilag rögtön a kezdetektől. A PhD-témavezetőm 70 éves professzor, őt magázom. Nálatok hogy van, illetve miért érdekel?
2014. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még mindig érdekel a dolog:


1., magázódunk

2., -

3., 10 évvel idősebb

4., nők

2015. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 4. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!