Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e szabályozva, hogy ki...

Van-e szabályozva, hogy ki látogathatja a pedagógus óráit?

Figyelt kérdés
Helyettesem lesz hamarosan, aki érdeklődik az állás iránt. Állítása szerint szükséges, hogy egy teljes héten keresztül minden tanórámra beüljön megnézni, de azt szeretné, ne szóljak róla senkinek. Szabályos ez ebben a formában? Vagy tudatnom kell az iskolám vezetőségével?

2014. nov. 15. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem történhet az osztályteremben semmi az igazgató tudta nélkül. Elég gyanús, hogy miért akarja ezt titokban (pl pedofil, adatokat gyűjt a gyerekekről, be akarja őket rángatni valamibe). Én a helyedben az egész kérését elmondanám az igazgatónak úgy, ahogy van. Ilyen sunyi alakot nem kéne alkalmazni. Egyébként nem vagy köteles senkit beengedni az órára, csak akit az igazgató küld, de akkor nagy valószínűséggel el is kíséri. Ha az igazgató nem szól bele, a döntés kizárólag a tiéd. Én biztos nem hagynám, hogy egy hétig valaki bámuljon. De nem is értem, hogy képzeli ezt titokban, azért elég feltűnő egy idegen egy héten keresztül az iskolában.
2014. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!