Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szülőknek?

Hogyan mondjam el a szülőknek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szaktanárit történelemből azért mert magyaráztam a padtársamnak és ezt a tanár félreértette.. Mit mondjak anyuméknak erről?

2014. nov. 17. 15:31
 1/1 anonim válasza:

Állj eléjük, és mondd meg, hogy becsúszott egy szaktanári, mert beszélgettél órán, szóval semmi vészes. Én gimnáziumba járok, és kaptam már egy párat, még osztályfőnökit is, egyszer például azért, mert bezártunk valakit egy szekrénybe, és mivel valami szar fából volt, az alja letört. :DD. De igazából ha nem gyűlik össze több, akkor nincs mitől félned, ezt továbbtanulásnál nem viszed magaddal. :) Csak mondd meg a szüleidnek minél előbb. Meg kell tanulni a kudarcot is elmondani, nem csak a jót. :)


16/F

2014. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!