Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szülőknek,...

Hogy mondjam el a szülőknek, hogy ne fűtésenek 25-26 fokra? Megpusztulunk a nagy melegben

Figyelt kérdés
anya mindig fázik,ezért úgy betüzelnek. az én szobámban (13m2) három radiator is van,és csak az egyiket lehet lezárni
2012. nov. 11. 17:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
"Anya nagyon meleg van. Nem gondolod, hogy sok lesz a számla? Ha fázol, vegyél fel egy pulcsit, de 22 fok bőven elég".
2012. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
Nem igaz, hogy fáztok.. Ez az elkényelmesedett életmód következménye, ti nem szoktatok dolgozni/kimozdulni otthonról?
2012. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Átérzem a dolgot. Sajnos, amíg nem a te lakásod, addig nem lehet egy szavad sem (legalábbis értelmükben gyenge embereknél). Nálunk 28 fok van. A magas vérnyomásomnak betesz. Ablakot sehol nem nyithatok, mert hiába a zárt ajtó, kijönnek, és becsukják. Tesóm, a hapsija, meg anyám is. Én meg had kapkodjam a gyógyszert, ha már rosszul vagyok.
2012. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
13 nm-en 3 radiátor? Hogy?
2012. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

hát most mit nem adnék 25 fokért :S

nálunk általában 18-20 fok van, 21-et akkor éri el, ha a konvektor és a sütő is megy főzéshez.

nekem az ideális a 20-22 lenne, ha babám lenne, akkor is max 23-24 fok körülre fűtenék. Döbbenet, de ne haragudj, de a szüleid nagyon buták. nem tudom, hány éves vagy, de ha egyszer a rezsibe kell beleadnod, mondd, hogy nem akarsz arányosan fizetni, én legalább is megmondanám, hogy nem te akarsz ilyen meleget, akkor a számlát fizessék ők. Ráadásul most még nincs is hideg :( rajtam mackónadrág van és kötött pulcsi, ha fázok, akkor veszek fel még egy nacit és zoknit, + pokróc, de ez a hőfok nagyon sok.

2012. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél anyádnak meleg pulcsit, vastag zoknit és menjen el orvoshoz. Érszűkület miatt nekem nagyanyám fagyoskodik állandóan.
2012. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Állj eléjük pucéran és mondd azt,hogy anyu,meggyulladok,kapcsódmáki!
2012. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk meg most nem is megy a fűtés, mert tök jó idő van bent, 20-21 fok, ami szerintem ideális. Mondom ezt úgy, hogy van egy 9 hónapos és egy 3,5 éves fiam és egy trópusi országból származó férjem...
2012. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez ment. Sőt apukám akkor érzi jól magát, ha 30 fok van. Mikor tavaly -20 volt, nem bírtunk 20 foknál jobban befűteni, majdnem elment venni egy nagyobb kazánt.
2012. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

nekem is magas a vernyomasom. 16.5 vagyok

amugy siman elfer 3 radiator ennyi m2-n

de minden helyisegben van minimum 3.

es a pénz miatt nem kell aggodnunk,szerencsere,nem arrol van szó

egyszeruen faznak,es amiatt megy.

/tavaly telen szelloztettem minden nap, de kicsit rossz érzés,hogy masok nem tehetik meg,hogy tuzeljenek, es sokan fagynak halalra,en meg a kertbe engedem a meleget/

2012. nov. 11. 17:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!