Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. osztályban heti hány tesi...

10. osztályban heti hány tesi óra van?

Figyelt kérdés
és szakácsnak tanulok és 9. es vagyok heti 3tesi van és +2 amire akor kötelető menni ha nincs papírod h valahova ezdeni jársz vagy egyéb okból..nagyon roosszul oldották meg mert csütörtökön 9 órám van + 2 vagys 11 órám van csütörtökönként.:( és este 7 mire hazaérek meg plusz még tanuljak másnapra..hogyn oldjam meg hogy ne keljen bemennem?? az oszt.társam vett 1havi bérletet edzőterembe 7ezer fotintért h kapjon pecsétes igazolást valahonnan nem lehetne szerezni olyat vagy mit tudok csinálni??(a kérdés azért tettem fel mert kiváncsi vagyok h 10.osztályba is így lesz e mert külső gyakorlaton leszünk)segítsetek köszii 15/l

2014. nov. 18. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, 10.-ben is így van, de nem kell edzőterembe járnod 7 ezer ft-ért, hogy igazolásod legyen, bármilyen sportegyesület adhat (pl. én futni jártam egy egyesületbe, ahol nem kellett fizetni, de adtak igazolást)
2014. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat az ugy még okéé lenne csak itt falun lakom és csak fozi edzések vannak az is csak fiuknak..meg karate meg kempó óránkénti 100ft mit csináljak?? 5km-re van egy város és van edzőterem félhavi brletet vehetek esetleg?? nem akorok ennyit költeni ulyen baromságok miatt..ráadásul 25óra igazolatlanom van..pedig volt 6hetes felmentésem fogalmam sincs hogyan igazolom..
2014. nov. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!