Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 21 éves vagyok, elkezdtem...

21 éves vagyok, elkezdtem kosárlabdázni már 3 hónapja. Heti 2 edzésem van. Van lehetőség rá hogy pl. egy NB2-es bajnokságban megálljam a helyem vagy egy NB3-as osztályban? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat kérek,nem hülyeségeket.

2014. ápr. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Nem láttunk játszani, így mit is gondolhatnánk?
2014. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képzeld magad a helyünkbe és adj választ a kérdésedre.
2014. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 2 edzés kezdő szinten csak hobbinak jó hogy a haverokkal dobálj egyet. Ha rendes egyesülethez mennél edzeni (nem heti 2x) akkor egy idő után ha rendesen dolgozol és látják rajtad hogy jól játszok akkor esetleg meghívnak meccsekre, de sok játéklehetőségre ne számíts.


A kosarsport.hu-n nézegesd milyen NBII-es csapatok vannak a közeledben.

2014. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bazsi20 ***** válasza:

Szerintem nincs. Én heti 5 edzéses múlttal játszottam NB1-B-ben. Ott a csapatoknak heti 4-5 edzése van. NB2-ben már kicsit lazább, ott heti kb 3 edzés lehet. De ha csak nem vagy szuper-tehetség, szerintem nincs reális esélye annak, hogy 3 hónap alatt, heti mindössze 2 edzéssel olyan szintre kerülj, mint ahol azok vannak, akik több éve (évtizede) heti 3-4 edzésre járnak, illetve heti rendszerességgel van meccsük.


NB3 tudtommal nincs, az már megyei/pesti bajnokság. Ha a helyedben lennék, ott próbálkoznék, bár ahogy ismerem ezeket a bajnokságokat, ott is nagyrészt olyan játékosok vannak, akik azért jelentős kosármúlttal rendelkeznek. Úgy értem a legtöbb játékos min 3-4 évet kosarazott legalább iskolai, de inkább utánpótlásban klub szinten.


Én most Budapest bajnokságban játszom (a legalsó D ligában), nálunk a csapatban nincs olyan játékos, aki 5 évnél kevesebbet kosarazott volna.

2014. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!