Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Annak akinek kötelező volt 9....

Annak akinek kötelező volt 9. osztályban a heti 5 tesióra, annak 10.11.12-osztályban is az lesz?

Figyelt kérdés
Vagy csak 9.osztályban kellett, és ez a többi évfolyamra nem húzódik ?

2013. aug. 27. 15:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
87%
Sok köze van a Családi Kapcsolatokhoz.Szerintem végigviszi.
2013. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló azért ide írtam mert, itt szülők többen vannak mint a másik kategóriákban, és abban is reménykedek, hogy Normálisabb emberek,válaszok is vannak ebben a kategóriában.

Köszi,

2013. aug. 27. 15:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
végig kötelező lesz, felmenő rendszerű, vagyis eddig 1-5-9, most már 1-2-5-6-9-10, és így tovább.
2013. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Igen, sajnos a Hoffmann Rózsika ezt is nagyon jól kitalálta, ahogy a "kötelező önkéntességet", a mostani kilencedikeseknek előírt etika vagy hittanórát, és az új nemzeti alaptantervet, ahogy az általános iskolások 4-ig tartó iskoláját, és a tervezett keretszámok csökkentését, amit egyelőre nem sikerült a tüntetések miatt véghez vinniük. Köszönjük szépen, reméljük még sok hasonlóan "jó" ötlete van "szeretett" kormányunknak.
2013. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hülyeségnek tartom, aki akar sportolni fog úgyis, akinek meg nem tetszik az nem fog, és kész.

Miért kell ráerőltetni egy emberre amit nem akar.

És az új törvény is hogy délután 4-ig bent maradni a gyerekeknek általános iskolában, ez még idétlenebb...

Persze van akinek ez hasznára válik, mert nem tud vigyázni a gyerekre, de szerintem így pedig csak börtönnek tekintik az iskolát.

2013. aug. 27. 15:29
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 15:26

TELJESEN IGAZAD VAN , örülök , hogy ezzel a gondolkodással nem csak én vagyok így.


Mi lesz még később kitalálva akkor, bele sem gondolok.

2013. aug. 27. 15:31
 7/16 anonim ***** válasza:
15:26-os vagyok. Örülök, h senki nem hurrogott le és h te is így gondolkodsz. Tesin ugyanaz az anyagunk, mint régen 2-3 órában, így mikor utolsó óra a tesi, az csomószor elmarad vagy elengednek hamarabb. Ma és tnap vtam "önkéntes" munkán, de kb másfél órára beírtak nekem hatot. Ezt tudták elérni, gratulálok!
2013. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
másfél órára, ha egy napra írtak hatot, akkor készülj a papírmunkára... De egyébként osztom én is, hülyeség az egész, még jó, hogy a tesit megúsztam, és a közmunkával is majdnem kész vagyok már.
2013. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2 napra írták :D 3-at-3-at, mert az van elôírva h egy napra max hármat lehet
2013. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

akkor jó :D

de törvénytől függ, a 2005ös napi 4 és fél órát enged :D

itt is a törvényeket össze kellett volna egyeztetni nem is kicsit.

2013. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!