Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik a "praktikusabb"...

Melyik a "praktikusabb" szerintetek?

Figyelt kérdés

Hezitálok,hogy melyik utat válasszam jövőre.

Felvételizni szeretnék a KJF-re Andragógiára,ez ugye alapszak,amivel rögtön egy diplomás képzést kapok.Vagy..egy másik álmomat egy felsőfokú szakkal kezdeném és utána ha elvégeztem (persze plusz kreditekkel) jelentkeznék át adragógiára,vagy más szakra,azt majd az idő eldönti.Így pedig lesz egy felsőfokúm és egy diplomám is.Vélemény? (légyszi semmi vicc,fontos :) )


2010. jan. 29. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

én andragógia szakon vagyok 3.éves

félig-meddig megbántam h.ide jöttem,szeretem a szakot nem az a baj,de valamit mellette vagy előtte el kell kezdeni!..Én fél év múlva végzek,és ezután megyek FSZ-re.szóval nálam fordított a sorrend!!


de mindenképp végezz valami mást is..mindegy h.előtte,közben,vagy utána,de csak az andragógiára ne alapozz.

mi akarsz lenni amúgy?

2010. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) köszönöm a válaszod :)

tulajdonképpen én reklámmal szeretnék foglalkozni,nagyon érdekel ez a világ,viszont a művelődésszervező is,amire ugye szakosodhatok andragógián.ezért nem tudom,hogy mit csináljak.azért döntöttem úgy,hogy mindkettőt megpróbálom,mert ha sikerülne,akkor két olyan dolgot csinálhatnék,amit szeretek :)

2010. jan. 30. 09:49
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok,ez a kérdés engem is érdekelne:) 2010. szeptemberben szeretnék kezdeni andragógia szakon..még a szokásos turizmus-vendéglátás mellett vacilálok,de mivel elég humán beállítottságú vagyok,maradna az andragógia azthiszem:) fősuli mellett is el lehet végezni felsőfokú szakképzést? Egyébként van valaki aki a KJF-re jár andragógia szakra? érdekelnének részletek,hogy milyen,stb.:)
2010. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok--a 3-éves andragógus:)


hát sztem ha nem vagy teljesen 0 matekból,és a nyelvek is mennek) inkább a turizmusra menj,hiába van abból is túlképzés...

én rengeteg bántást kaptam az elmúlt 3 évben amiatt h.ilyen "büfészakra" járok,pedig nagyon élveztem és megcsináltam tisztességgel,nagyon elkedvetlenedtem a végére.Sajna egy andragógia BA-val sokra nem mentek magában..ezért valóban javasolom az FSZ képzést mellette(abszolút összeegyeztethető,főleg ha olyat választasz,aminek a tárgyainak egy részét andragógián is tanulod.Nálunk sokan 1,5 év után mentek el egy FSZ-re,és sok tárgyat beszámítottak nekik...ezn nagy könnyebbség


Vagy ha mégse vállalod be a BA-t és FSZ-t együtt,akkor BA után mesterképzést is javasolok,azzal már lehet valamit kezdeni:)én is ezt teszem most felvételizek MA-ra,ha nem vesznek fel,akkor FSZ-re megyek:))

2010. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!