Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérlek, valaki! Hogyan készülj...

Kérlek, valaki! Hogyan készüljek fel az emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Valamennyit tudok kémiából de nagyon keveset könyveim vannak: piros mozaik 11,12 villányi ötösöm lesz és egy nagy szürke villányis munkafüzet. Menne magamtól? Vagy mit tehetnék? A tanfolyamokról már lekéstem ? :(
2014. nov. 23. 12:44
 1/1 anonim válasza:

az elméleti rész még talán menne is magadtól, de vannak olyan részek szerintem amihez mindenképp kell tanári segítség

ilyenkor szerintem már nem érdemes bekapcsolódni akkor sem tanfolyamra ha lehetséges mert le vagy maradva hozzájuk képest

szóval a legjobb amit tehetsz h magántanárt keresel, vagy megkéred a kémiatanárod, hogy segítsen (persze ha olyan akit meg lehet kérni)

2014. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!