Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel jól az...

Hogyan készüljek fel jól az angol emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Ki akarom hozni magamból a maximumot,hogyan csináljam? Nehezen mennek a nyelvek,de kell. Köszönöm :)
2014. szept. 24. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Járj angol fakultációra vagy külön órára, és próbálj meg a szabadidődben is foglalkozni vele valamilyen szinten. (nézz angol filmet, neten keress külföldi levelezőtársakat) stb. Jó ötlet lenne ha megcsinálnád az előző évek feladatsorait a netről, akkor látni fogod hogy milyen szinten vagy most és miben kell fejlődnöd. Én 1. Éves anglisztikás vagyok, ha van kérdésed, írj és megpróbálok segíteni :)

19/L

2014. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írd össze, hogy milyen témakörök vannak és dolgozd ki őket úgy, hogy mindegyikről képes legyél összefüggő mondatokban 5-10 percet beszélni. Tanulj szavakat és nyelvtant. Nézzél sorozatokat, filmeket angolul angol felirattal. Nekem így ötös lett. Sok sikert! :)
2014. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!