Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 11. es diák lány...

Mit tegyek? 11. es diák lány vagyok, bolti eladó leszek gyakorlaton vagyok egy boltban de ott csak sepregetek árut töltök fel meg polcot törölök!

Figyelt kérdés
Lehet keresnem kellene egy másik gyakorlati helyet de milesz ha ott is rosz lesz??Szeretnék már szalámit szeletelni kenyeret hentes pultba beállni!!Meg később pénztár de igy hogy nem fejlödök sehova!
2010. jan. 29. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
ez a szamárlétra, alul kezdesz, remélhetőleg később jobb lesz, szerintem ha találtál egy gyakorlati helyet, akkor már ne hagyd ott, reménykedj hogy meghal a hentespulti emberke
2010. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De azt kihagytam hogy a másik gyakszis munkatársam meg ott van folyton!Szóval ez nem szamárlétra és kicsit se ügyesebb mint én!
2010. jan. 29. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
húúú érdekes én közgáz diplomával is ezt csinálom
2010. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én meg viszont szeretnékmár többet tudni mivel rendes suliba járok nem gyors talpaló akkor milyen gyakorlatom lesz?
2010. jan. 29. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Te komoylan erre vágysz?


Sztem ez borzalmas, mellesleg és szalámit szeletelek meg húst csontozok de már be tudnám tolni némyelik barom pofájába az egész rudat!!



Mindezt éreccségivel.


Klp kaka ez a munka hidd el



Lépj tovább....

2010. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Éreccségivel, mi? Látszik.. /érettségi/
2010. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, diáklány, máris szembesültél a Nagy Magyar Valósággal. Akkor most kezdhetsz kiábrándulni a gyerekkor meséiből, kezdődik az a bizonyos nagybetűs... Én nagyon becsüllek téged azért, hogy tényleg tanulni akarsz, és nem elégszel meg ezzel, de sajnos lutri, hogy mit fogsz ki. Ha másik helyet keresel, lehet, hogy jobb lesz, lehet, hogy nem. A másik módszer, hogy ott, ahol vagy, kitartóan és határozottan követeljed, hogy adjanak rendes munkát. Ha látják az elszántságodat, lehet, hogy egyszerűbb lesz nekik megadni, amit kérsz, mint folyton hallgatni a követeléseidet. A képzőhely meg az iskola között kell legyen valami szerződés, ami leírja a képzőhely feladatait, nem? Erre is hivatkozhatsz.
2010. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, szólj, hogy az iskolában követelmény, hogy részt vegyél a bolti feladatok mozzanataiban és, hogy kötelező minden részlegen részt venned, hogy legyen benne gyakorlatod és szakmai tapasztalatod.
2010. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:34


Te nagyon hulye!

2010. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen! Éreccségi !! Mer én így írom mert kb ennyit is ér az egész papír és ha nem teccik becsókolhatsz vagy mehetsz besúgni az op-nak többet nem nézek ki belőled idióta pór...


Az meg kész szánalom hogy ennyi hülye képes komolyan venni az ilyenfajta "munkát" meg még el is hiszitek hogy van szamárlétra meg hasonlók, meg hogy majd valaha is emberszámba vesz titeket bárki is ezzela felfogással..


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEN....


Kb annyit értek minta ceruzaelem, amíg jó vagy addig használnak de közben is szívják a véred hogy többet jobban gyorsabban aztán ha már kiégtél akkor KUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!