Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hatodikban hohy végeztétek...

Ti hatodikban hohy végeztétek az évet, mert én nagyon tanulok mindenre, tudom is és a végén 3-ra írom meg? Nehéz a hatodik osztály?

Figyelt kérdés

körny,töri,matek általában 3-ok

de a többi mégis 5,ja angol csop.-ba puska nélkül szín 5,de mégis a leggyengéb csoportba vagyok!



2014. nov. 26. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem könynű..

Bár én sokkal jobb tanuló voltam, általanosban nem sok 3asom volt összesen sem.

De a 6. Seribtem sem volt könnyű, szinte végig kitűnő voltam 2-3 4-essel, ebben az ebpvben év vegen ha jól emlékszem jóvaltöbb volt.

A 7. Sokkal könnyebb volt nekem.


Ha tényleg úgy érzed, higy nagyon sokat tanulsz rá, és mégsem megy, akkor menj oda atanárhoz, és kérdezd meg mi a baj. Lehet a tanulási szokásoddal van baj.

Vgy nem a lenyegetbtanulod eg, mert n tudod kiszűrni.

Hidd el segítenek, ha kérz segítséget.

Ha egtanulod hogyan kell tanulni, mert igen, azt is meg kell, akkor jobban fog menni, főleg, ha más tárgyak is mennek.


Mtelot gaz ertemi kell, a röbbit viszont tanulni csak...

2014. nov. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6. osztályban már illik tudni fogalmazni. ez csak jótanács.

Környezet nem lesz. földrajt és biológia lesz helyett.


Lehet, hogy pont azért vagy ötös angolból, mert a leggyengébb csoportban vagy. Ha a legerősebb csoportban lennél, akkor lehet, hogy kettes lennél.

2014. nov. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

2-es, 6-ba term.ism. van, bar nekink kulon tanutjak a bioszt es a doldrsjzot de hivafalosan az term.ism.

Ugyan ez van velem is, csak esetemben a termeszetismeret helyett a franciaval van a baj... Nem tudom mit lhetne tenni. Emelle a tori tanar olyanokat kerdez amiket nem tanultunk, nincsen benne se a konyvben se a fuzetben... A matekot meg csak szimplan nem ertem.

Bocsi a hibakert, gyorsan irtam.

2014. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én nagyon szerettem a törit és a term.ismeretet,bár matekból 3-asra álltam félévkor,de sikerült 4-esre kijavítanom.Szerintem a 7. jobb,talán kicsit könnyebb matek szempontjából és mivel a term.ismeret külön választódik ezért talán könnyebb is tanulni legalább is szerintem. :)
2014. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De fura, nálunk már ötödiktől külön volt földrajz és biológia...


Amúgy nekem emlékeim szerint az ötödik volt inkább a nehéz: egyrészt bejött egy csomó új tantárgy (a fent említett kettő mellett történelem, fizika, kémia...) meg új tanárok, stb, másrészt meg abban az évben váltak a szüleim, elég zűrös is volt minden... Sajnos nem életem csúcspontja, azt kell mondanom.


A hatodik már annyira számomra nem volt vészes, de azt tudom, hogy a matekkal és a kémiával egész végig gondjaim voltak. (Hármas is voltam belőlük ötödikben, aztán meg négyes, pedig minden más tantárgyból később ötössel végeztem.)

2014. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én egyetemre járok, és hasonló a helyzet. Hiába tanulok és hiába megy munkába minden, a vizsgákon szenvedek a jó jegyért. Ez azért van, mert túlizgulom az egészet. Tehát ne izgulj, vedd lazábbra, nekem így az általános és a szakközép is sima volt, bár ahogy előttem szólónak, az 5. osztály nekem is nehezen indult, félévkor épp 3 voltam, de azon a féléven kívül mindig 4-5 minden, kitűnő is volt pár :)

Angolból meg nem baj az hogy a gyengébb csoportba vagy, az alapok fontosak, ma meg már ott a számítógép ahonnan bőven meglehet tanulni a többit, csak foglalkozni kell vele. :)

2014. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Lesz még ettől nehezebb, ne stresszelj.

Amúgy nekem meg a töri volt mindig 2-es, hiába ültem órákat a könyv fölött és tanultam előző nap.

És lám, normális ember lettem :) Ne törd magad.

2014. nov. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra emlékszek, hogy hatodikban voltam a leggyengébb, de sose tanultam otthon, mindig csak óra előtt készültem.
2014. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem szoktam egyből tanulni otthon,csak a házimat írom meg ,mert túl fáradt vagyok. Általában fürdés után,késő éjszaka tanulok,de akkor már nem írok leckét,csak az elméletet veszem át,mert nekem inkább éjszaka vág az eszem,valamint még reggel a megállóban is szoktam kicsit tanulni (pl:ha tudom hogy doga lesz valamiből akkor elolvasom párszor),de nem töröm magam össze a tanulással mégis 4-es és 5-ös vagyok mindenből.
2014. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!