Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológus hallgatók! Általában...

Biológus hallgatók! Általában nektek hány vizsgátok van egy vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

Jövőre biológia szakra szeretnék jelentkezni. Azt mondják, nagyon nehéz. Ez nem probléma, csak szeretném tudni, hogy mégis mennyire. Sajnos nem tudok már itt gimiben sem mindig a tanulásra koncentrálni, gyakran elkalandozom.

Mivel egyetemen jóval többet kell tanulni, ti bioszon hogy oldjátok meg? Év közben is folyamatosan tanultok?

Köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 28. 11:08
 1/2 anonim válasza:
Màsodèves biologus vagyok, a harmadik felevemben 13 tantargyam van. Általaban 11, de venni kell fel választhatót. Levelezős vagyok tehát a félévben minden tantárgyat leadnak 1 napban és kiadnak mellé( jobb esetben kiadják) az anyagot kiegeszitesnek. Utána jön a vizsga időszak ami 1 hónap és mehetsz vizsgázni.jó sokszor... Tudsz már tanulni ev kozben is, persze humánbiosz oram most lesz december 5.én, vizsga 12.én. Tömény az anyag és sok, ebből munka mellett èjszakázás lesz. Úgy van ahogy hallottad, nagyon nehéz( lásd az osztály fele kipergett) de teljesíthető ha igazán ez érdekel és gondolsz a jövődre !! Egy jó szakma. Jelentkezz bátran.:)
2014. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Akkor ha te munka mellett tanulsz, nem lehet könnyű dolgod... megkérdezhetem, hogy egy nehezebb vizsgára kb. mennyi időt szánsz?
2014. dec. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!