Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az orvosi egyetemen milyen...

Az orvosi egyetemen milyen egy tesióra? Milyen gyakran van? És a testnevelést is osztályozzák, mint tantárgy?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A tesit csak teljesíteni kell egyetemen, nem osztályozzák. Meg van adva, hogy melyik karon hány szemesztert kell teljesítened belőle. A tárgy vagy megvan, vagy nincs, kreditet sem adnak érte, csak meg kell, hogy legyen. De Te választod ki mit szeretnél sportolni, nálunk pingpongtól kezdve úszásig szinte minden van.
2014. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aláírás van belőle (ha teljesítetted)
2014. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. nov. 29. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Sotén első évben még nem választhatsz sportot. Minden héten más a "téma", pl. kosár, floorball, futás, pad. Az óra utolsó részében szabad foglalkozás - röplabda, foci, ping-pong, tollas, szinte bármit csinálhatsz. Kreditet nem kapsz érte, aláírást kell megszerezned (egyszer hiányozhatsz egy félévben).
2014. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

POTE: Első félévtől választható, és egyetem elvégzéséig négy szemesztert kell teljesíteni belőle. Elég sok lehetőség van, labdajátékok, úszás stb. még vitorlázó repülés is van.

Az óra pedig a választott tárgytól függ. Én négy szemesztert úsztam. Be kellet menni az uszodába, aláírni a jelenléti ívet, majd próbálni valami úszásra emlékeztető dolgot előadni. Én lelkes voltam és kértem edzéstervet. Tehát meg volt, hogy hány hosszat kell leúsznom és miből. Egyébként egyetemen az ilyen aláírós tárgyaknál mindig a szándékot nézik, ha bemész és rendesen próbálod csinálni a dolgot, akkor megvan az aláírás.

2014. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2014. nov. 30. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Van kredit


értéke ?

2019. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!