Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az érettségi? Hogy...

Milyen az érettségi? Hogy készüljek rá?

Figyelt kérdés

10.osztályos vagyok.Az összes érettségis tantárgyból ötös tanuló vagyok.Mégis,mikor belenéztem a tavalyi érettségis feladatlapba semmit se tudtam.Annak ellenére hogy ilyen jó tanuló vagyok,úgy érzem,hogy semmit se ér.SOkan mondják,hogy ha megtartóm ezt a szintet simán fog menni...Így nem vagyok benne biztos.:((

Meg még azt se tudom hogy hogy épül fel az érettségi.Vagyis annyit hallottam róla,hogy vannak olyan tételek amiket előre ki lehet fplgozni 11. osztályban és vannak olyanok amiket az utolsó évben adnak meg.Ez mind jó és szép.Viszont képes leszek megtadnulni ennyi idő alatt mindent?(főleg hogy töriből meg angolból emeltezni szeretnék)És ha tartom ezt a elérhetem majd a 400 pontot?Előre is köszönöm a válaszokat!! :D 17/L



2014. nov. 30. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Lazíts, bébi. Ha ilyen jó vagy, akkor tényleg menni fog. Senki nem várja tőled, hogy a tizedik első félévében mindent értsél az érettségiből, te se várd, még kőkemény anyagrészek vannak előtted a következő két évben. engem is aggasztott ez a dolog annó, de hidd el, hogy a legtöbb, amit tehetsz magadért, ha most inkább a tanulás mellett foglalkozol mindenfélével, ami érdekel, mert most van időd játszadozni a dolgokkal, és az érettségire ráérsz két év múlva készülni. Komolyan. Most nem ez a feladatod az életben. :*
2014. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!