Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A "csak-informatika" tehát...

A "csak-informatika" tehát nem matem. -info egyetemben mik a tantárgyak és mi a nehéz benne?

Figyelt kérdés

Még esetleg azt, hogy ebben az említett egyetemekben ha van matek, az milyen jellegű és mennyire magas szintű?


Tudom, hogy nem említettem specifikus egyetemeket, azt rátok hagyom, hogy milyen egyetem(ek)ről írtok.(lehetőleg amelyekről van tapasztalatotok)


2014. dec. 1. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van matek bőven, és a kettő eléggé együtt jár:


[link]

2014. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Matek (12 féle), programozás(6 féle), fotonfizika, villamossági, filozófia, makrogazdaságtan, menedzsment.

Azok a tárgyak, ahol se jegyzet, se normális tanár, esetenként szakmai irodalom,l nélkül, és még csak nem is használja senki az ott tanultakat, legalábbis ilyen formában ( neutrális hálózatok, diszkrét esemenyű rendszerek..., adatbázis )

Persze ezek is hozhatók, de nálunk ezekből volt divat bukni.

2014. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!