Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Mozgókép-...

Mi a véleményed a Mozgókép- és animációkészítő ingyenes, nappali OKJ képzésekről?

Figyelt kérdés

Azt tervezem Pesten jelentkeznék egy ilyen képzésre. Arról érdeklődnék, hogy aki elvégezte vagy jelenleg is jár, mi a véleménye. Mit ad ez a képzés, milyen a légkör, hogy megy az oktatás, milyen rendszerességűek az órák? Tehát hogy működik ez az egész.


Válaszaitokat előre is köszönöm!:)



2014. dec. 2. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
munkád nem lesz ezzel a képzéssel, de 2 évig lesz tb-d és a szüleid kapnak utánad családi pótlékot, kb ennyit ér ez a szak. én a számalkon tanultam, minden nap be kellett járni és nagyon nézték a hiányzást. a légkör laza, van kb 1-2 jó tanár, meg van pár csapnivaló. arra jó, hogy amíg nem vesznek fel a moméra vagy nem találod ki hogy mivel szeretnél utána foglalkozni, jól ellegyél.
2014. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amit leírtál, hogy amíg nem vesznek fel addig legyen valami. Lényegében tényleg a diák létem miatt mennék ilyen képzésbe, hogy ne szakadjon meg a tanulmányom.

Meg szeretném kérdezni, hogy 1 nap hány órátok volt és miket csináltatok? Minden ilyen okj-s képzés nagyjából hasonló?

2014. dec. 4. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

a számalk még egy viszonylag jó suli, a többi okj-s képzésről sokkal rosszabbakat hallottam. ha kreatív pályára készülsz és később a momére mennél, menj inkább a budai rajziskolába. ott fizetős a képzés, de mérföldekkel jobb. valamennyit a számalkon is kellett fizetnünk (kb félévente 20-30ezer forintot), annak ellenére, hogy ingyenes képzés volt.


majdnem minden nap be kellett járni, egy óra 3*45 perc, napi 1-2, nagyon ritkán 3 volt. azt hiszem egy félévben kb 5-6 tárgy volt. az elején sokat kellett rajzolni, a második évben kezdtünk el tényleg animációkat készíteni. akkor már volt, hogy néhány egyperces filmet is készítenünk kellett. amúgy karaktereket terveztünk, dolgoztunk valamennyit 3D-s meg adobe programokkal, de úgy igazán semmit sem tanultunk meg alaposan.

2014. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom én sem.

Én ugyan nem végeztem el a képzést, de volt közös órám az ott tanulókkal. Adobe Flash-t tanultak, meg valami más programot, de elég alapszinten. Nem tudtak a gyakorlatban olyan sok mindent a 2. év végére.

2015. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Látom nem egy mai kérdés de én a Schola Europa-t ajánlom. A tanárok nagyon közvetlenek. A hangulat is nagyon jó volt és volt sok program. Photoshop, Flash, Illustrator, After effects, cinem 4D. Szerintem nem bájátok meg ha oda jelentkeztek és ahogy most láttam ingyenes is a képzés :)
2018. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!