Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt szeretnem tudni hogy hogy...

Azt szeretnem tudni hogy hogy tudnék puskazni az első padban es a tanár utal . Mindig engem néz hogy mitcsinalok?

Figyelt kérdés

#SOS tu írok
2014. dec. 2. 21:37
1 2
 1/13 TallandThin Boy válasza:
100%
Sehogy. Inkább tanulj.
2014. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló a helyzet nálam is: Első padban ülök,a tanár utál,és puskázni kéne,mert nem tanultam.Tapasztalatból mondom,hogy ne puskázz.Úgy se tudsz,engem a 20 perces dolgozat alatt végig szuggerált a tanár.Pedig készültem:puskával.Kezemen,padban,tolltartóban.De nem tudtam használni.Aztán ránéztem a kezemre.A tanár azonnal elvette a dolgozatomat.Ráírta az egyest,jól megalázott az osztály előtt,és azóta mindig engem néz dolgozat alatt.Hiába írtam már nem egy ötöst:puska nélkül.
2014. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A Tengerész ***** válasza:
94%
Van egy nagyon ravasz módszer, egy tanár se képes lebuktatni! Órákon jegyzetelsz, már ekkor megérted, megjegyzed az anyag nagyrészét és a következő napokban alaposan átolvasod a saját jegyzeteidből, meg a könyvből és fejben rögzíted a tananyagot. Ha meg dolgozatra kerül a sor, csak belenézel a koponyádban tárolt puskába és már írod is! Egy idő után annyira bosszantani fogja a tanárt a dolog, hogy rád se néz.
2014. dec. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 B. Judit válasza:
Hallgass a tengerészre!
2014. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 B. Judit válasza:
Bocs Tengerész, nem akartam nemecseket csinálni belőled!
2014. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

A TÖKÉLETES puskához rendkívül pontos adatok kellenek...

1) PONTOSAN hány centiméterre van a padod a tanári asztaltól?

Ha elég közel, a tanári asztalra is ragaszthatod a puskát, akkora betűmérettel, amekkorával látod, lehetőleg barna papírra (vagy amilyen az asztal), alig elütő ceruzával írd/nyomtasd!


Ehhez a puskához ideális méretek: egy akármekkora téglalap terem, akárhány pad (de csak mert elöl ülsz), és a TÖKÉLETES TUDAT, HOGY SENKI NEM KÖP BE! ez a legfontosabb! Valaki mindig látja a puskádat, valaki be is köphet! ezt a puskát csak makulátlan osztályközösség segítségével lehet végrehajtani! Egyébként én csak kitalálom ezeket, van ember aki teszteli nekem :) remélem segíthettem, ha lebuktál, soha többet ne próbálkozz vele! Ha kell még valami, csak írj :)

2014. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Reedge válasza:
Használj egyedi kódrendszert, mely alapján csak te tudod, hogy van puskád ami be is van élesítve! Gondolok itt ilyenre pl: szavakhoz, betűkhöz vagy számokhoz használj képeket vagy szimbólumokat, melyeket ránézésre senki az égvilágon nem tudna megfejteni (kivéve természetesen téged, kedves mesterlövész), így lebukni sem tudsz vele. Ennek a módszernek van még több óriási előnye: egyrészt ilyen módon sokkal élvezetesebb és könnyebb a tanulás, ráadásul az is előfordul, mire kiépíted a rendszert, olyan mélyen rögzül a tanulnivaló, hogy csak a legvégső esetben kell rápillantanod magára a puskára, így tökéletesen átverheted a tanárod. Másrészt az így megtanult anyagok ekísérnek további tanulmányaid során, fejleszteni is fogod tudni különleges képességeid, így a későbbiekben játszva mész át a vizsgákon.
2014. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 turatura válasza:

A puskázásban van egy jó és egy rossz. A rossz, hogy borzasztó inkorrekt a többiekkel szemben. Vagyis előttük jobban kellene titkolni, mint a tanár előtt. A jó viszont az, hogy ha igazán jó (helyes és tömör) pusit csinálsz, akkor már csak meg kell tanulnod, és nyerő vagy.

Puskásként nem lehet sikeresen leélni az életet. Lehetetlen.

Ha nem érted meg a puska tárgyát, használhatatlan fegyvert gyártasz, úgyis kibuksz a témából.

2014. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 wapo válasza:

Egy jó puskához tudás kell.

Leglényegesebb dolog, hogy először is TE csináld a puskát!

Másodszor át kell nézni az anyagot.-Ez már min 2-es még akkor is ha nem tudod használni a fegyvert.

Harmadszor ki kell szedni a lényeget. Mert ugye nem írhatsz le szóról szóra mindent. Mert szükség sincs rá, meg ki se férne.

Negyedszer, egy puska nem puska.Legalább kettő vagy három.

Ötödször. kézzel készül!!! Nem nyomtatóval, fénymásolóval lekicsinyített dolog, hanem kézzel apró betűvel, gondosan.

hatodszor. A jó puska egyénre szabott mint a minőségi ruha. Nem tudja használni más csak aki készítette.


A technikák.

Először érdemes kijegyzetelni, egy vázlatot csinálni mi is kerüljön a puskába,

Apró papírra még apróbb gyöngybetűkkel. Ez a minimum. Ezt mindenképp meg kell csinálni. Még ha nem használod akkor is.

A padra-tol tartóra írva(hasonló színű ceruzával) általában csak egy bizonyos szögből látható.

Színes műanyag vonalzóra ceruzával.Ha elég sötét a pad nem látható. Csak ha alátolod a fehér papírt.

Tol tartóban tarts sok-sok színes ceruzát. A ceruzákra mindre lehet írni hasznos dolgokat tűfilccel vagy 0,18 tussal.

Kézre írni. Nem a tenyeredre, az ujjaid közzé.Izzadós kezűeknek nem ajánlott.

Számológép hátuljára írni.

De a legfontosabb. A puska nem azért van, hogy mindent abból másolj. Azért van, hogy ha elakadsz kapj egy apró lökést a folytatáshoz. Ezért a puska nem helyettesíti a tanulást! Bár ha valaki tud egy jó puskát írni az már a készítés közben megtanulja annyira az anyagot, hogy sokszor elő se kell vennie.

Ötletekért nézd meg az Éretlenek című filmet.főleg a végét. klasszikus.:)

2014. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egy anyagnál nem az a célod, hogy megtanuld, hanem megúszd, akkor az összes, erre épülő következő anyagot sem fogod érteni. Elindítasz egy olyan folyamatot, amelynek az a vége, hogy az iskola szar, a tananyag nehéz, a tanár meg egy szemét. Pedig csak te nem tanulsz.
2014. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!