Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan telt nektek az első 2...

Hogyan telt nektek az első 2 nap a suliban? Jó volt? Rossz volt? Ha igen miért? Milyenek az osztálytársak és a tanárok?

Figyelt kérdés

Nekem a hétfő kicsit szokatlan volt ugye középiskola. Véremben van a bakizás! Felvettem az ünneplős cipőmet, csak az volt a gond, hogy az iskolának olyan a padlója, hogy minden egyes lépéskor nyikkant egyet a cipőm! Mintha egy játékra léptem volna rá! Ezért láttam 1-2 helyen hogy röhögnek rajtam, de mit is várnék, hiszen én röhögtem magamban... Másik: Egyik helyről küldtek minket a másikba! Intézd a kajajegyet, ezt azt, könyvátrba menj ide-oda, az lett a vége, hogy elkéstem 1 óráról!.



A mai nap már jobb volt azért. Az osztályban is oldódott a hangulat, csökkent a feszültség. A tanárok rendesek.


Nektek?



2014. szept. 2. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegnap hulla fáradtan felkeltem fél 6-kor(mivel csak így tudok időbe elkészülni)Toszott sokat késtek a buszok.Sofőrök kézzel irogatták a jegyeket, sokan voltak ,senkinek nem volt bérlet..Be kellet volna érnünk már 7:15-re, ehelyett beértünk 8:20-körül..Plusz 10 perc séta a sulihoz.Kicsit kínos volt, hogy a Himnusz közepén sprinteltem át a tömegen de hát így alakult..

Tavaly mi voltunk az évfolyam legrosszabja magatartásilag, de hála istennek idén lemorzsolódtak akik olyan hiperaktívak voltak.Jött pár új srác, de ők elég jó fejek.Osztályunk már összeszokott 1 év alatt, idén már laza volt (emlékszem tavaly első napon majd összepisáltam magam annyira paráztam).Az újak még kicsit szótlanok voltak, de ma már ez is eltűnt..Sajnos órarendünk eléggé rossz irányba változott (tavaly minden nap 7 óra, idén 4x8óra és 1x9 óra, így van negyed 6 mire hazaérek, de megéri bemenni :).Kaptunk pár új tanárt(úgy új, hogy régóta vannak a suliban, csak minket most tanítanak először).Nagyon jó fejek, viccesek, nem vesznek mindent vérkomolyan, lehet velük hülyéskedni..


Nagyon jól kezdődik az év, remélem így is folytatódik :D

2014. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekünk úgy van, hogy 3x7+1x6+1x8
2014. szept. 2. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó volt :D Már nagyon el akartam menni általánosból. Az osztályban 34en vagyunk, szóval van kivel ismerkedni, meg ott van a barátnőm is. A suli maga kész útvesztő, ha nem vezet körbe egyik ismerősöm, soha nem tanulnám meg. A tanárok eddig jók, egyedül a német tanár fura. Konkrétan 45 percig f.sta a szót, anélkül, hogy bármi lényegeset mondott volna.

Oldódott a hangulat tegnap óta, már többször szóba állunk az osztálytársaimma. Bízom benne, hogy nem lesz olyan rossz, mint ahogy képzeltem.


Amúgy ne aggódj a bakizás miatt. Én ma nem tudtam, mi lesz az első óránk, de megláttam néhány osztálytársamat (örülök, ha felismerem őket) és utánnuk mentem, berongyoltam a terembe, levágódtam, és vártam. Megnéztem az órarendemet. Kiderült, hogy angol van, csoportbontásban, és a lehető legrosszab helyre ültem be, a kezdősökhöz. Utána fel-alá rohangásztam a termek között, és becsengetés után értem a jó terembe egy 12dikes 2 méter magas unszimpatikus gyerek segítségével. Szóval kicsit furán nézett rám a tanár, amikor közöltem, hogy egy térképet is mellékelni kéne az órarend mellé. (Amúgy jófej az angoltanárunk,mosolygott egyet, és nem írta be a késést :D )

2014. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)



Én általánosban első osztályban legelső nap véletlenül a tanári wc-be mentem be! :)

2014. szept. 2. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Az átlagosnál picivel rosszabb volt, de tűrhető. Most vagyok gimiben végzős, ezért minden tanár az érettségi követelményekkel kezdte az első órát, ami kicsit elrontotta a hangulatot. Tudom, hogy fontos, de ráért volna egy hét múlva is közölni mindent, mikor már visszarázódtam az iskolai életbe.

Ezen kívül új tesitanárt kaptunk, akinél a tavalyi mérföldekkel jobb volt. Közölte, hogy második félévben nem óhajt semmit csinálni velünk. Az osztály 90%-a persze örült, de én szeretem a tesit, és szeretek mozogni, szóval nem leszünk jóban (meg eddig se voltunk nagyon).

Ezen kívül új orosz tanárt is kaptunk, aki első látásra nem tűnik rossznak. De lehet, hogy csak az első órán volt kedves, majd meglátjuk. Legalább eddig pozitív a benyomásom.

Ja, és a négy évem alatt most kaptam meg az eddigi legrosszabb órarendemet. Tavaly a hétfő és kedd nehéz volt, de utána szerda, csütörtök, péntek már pihisebb. Most meg össze-vissza, minden napra tettek valami nehéz tantárgyat, 7 törink lesz egy héten, ebből 3 pénteken. Tripla-töri.

Na de negyedikes vagyok, fel kell kötni a gatyát, mint azt mondják. Viszont azt azért nem mondom, hogy kíváncsian várom a továbbiakat.

2014. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem a holnapi nap elvileg pihenősebb lesz!


Ma a föci tanár bejött és azt mondta, hogy mindenki bemutatkozik, ejt 1-2 szót magáról és a tárgyról, és mehetünk! Elmondta, hogy mivel fogunk kezdeni földrajzból, és ennyi. Ez megvolt 10 perc alatt és mehettünk tovább. Mivel ma 8 órám volt, ezért kifejezetten örültem, hogy végre lesz időm normálisan kajálni.



Problémák a mai napon. Ma egésznap fojt az orrom, és könnyezett a szemem. Érzékeny szemem van nagyon! :( Bejött a tanár felkapcsolta a villanyt, azt hiszem elpusztulok. Amikor be kellett mutatkoznom, akkor is dörzsöltem a szememet, és szipogtam. Ezért utáltam amikor egy tanár visszakérdezett, hogy hogy hívnak? Nagyon rossz volt! És ezt 4 órán kellett csinálnom. :( Azon kívül lekéstem a buszt, így várnom kellett elég sokat. Addig legalább megcsináltam a matekot!

2014. szept. 3. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!