Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerethetek olyan emberbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetek olyan emberbe, akivel még soha nem beszéltem?

Figyelt kérdés

Ilyen van? miért érzem úgy, hogy szerelmes vagyok egy olyan emberbe akivel még soha életemben nem beszéltem, csak láttam és hallgattam, mert egyetemi előadóm.

Soha nem fordult még ilyen elő velem, nem vagyok az a típus. De ahogy ránézek elfog a gyomorgörcs, megdobban a szívem és úgy érzem bármit mondana megtenném. Pontosan az esetem. Utálom ezt az érzést és nem hiszem el hogy tényleg szerelmes tudnék lenni egy emberbe akit nem is ismerek! Miért érzek így? Mit jelent ez?



2014. okt. 17. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik fellángolásnak.
2014. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te csak kancás vagy. Mindenki nyugdjn szépen le a 3,14csába.
2014. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert felnézel rá. Majd elmúlik...:)
2014. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a fellángolás, messze áll a szerelemtől. Bejön neked, ennyi.
2014. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez inkább csak rajongás. idősebb, gondolom intelligens meg művelt meg ilyesmi, de ez nem szerelem.
2014. okt. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez szerelem első látásra,Romeo és Julia
2014. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak egy ideába vagy szerelmes. Őt nem ismered, elképzeled milyen lehet, aztán lehet tök más.

Volt hasonló érzésem, szintén egyetemi gyak vezetőmmel. Az más téma, hogy ő miután lediplomáztam megkért hogy tegeződjünk és erre ittunk is... eleget... :D Most mindenki odaképzeli a végére, hogy húúú! Hát nem. Egy csapásra kiábrándultam. Mint haver, mint ember jófej, de mint férfi már nem tudok ránézni, egyszerűen stílusra egyáltalán nem olyan, mint amilyennek elképzeltem. Párszor találkoztunk, beszélgettünk, jól éreztük magunkat és ennyi. Kétlem hogy egymásnak lettünk teremtve, pedig évekig éreztem úgy, ahogy te. :D

2014. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát beszélj vele és kiderül!
2014. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak fellángolás :) Ugyanígy voltam én is az egyik tanárommal, amíg nem tanított... Sármos pasi, fiatal, jó fej, közvetlen. Aztán elkezdett tanítani, megismertem, és rögtön kiábrándultam belőle. Előfordul.
2014. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!