Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért rughatnak ki az iskolábo...

Miért rughatnak ki az iskolábol? 7. o.

Figyelt kérdés

Azért mert az egyik tanár ki spécizett engem vagyis nem hagy csak engem csesz le amikor semmit nem csinalok kb..

es 1 heten belul 3x irtak be mert a matek a fizika es a kemia

es már az egész osztálynak meg a szülőknek is tele van a "tökük"

hazudik a szülőknek a diákoknak meg azzal érvelt a tanár hogy nem tudja jól tanítani az egyik 7.-est

Idézem: "Nem tudom eldönteni hogy Piros(kamu név) szeret e engem vagy nem és így nem tudom tanitani" (kb igy volt nem lett tulozva) ezt mondta Piros szülejének (vagy hogy kell irni)


2014. dec. 4. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
ezzel azt akartam hogy nekem nagy az igazság érzetem vagyis "lázadok" de amugy figyelek meg minden csak a legrosszab hogy nem volt még osztálya es nemtud senkit sem fegyelmezni se tanítani (nem ertem mit mond vagyis kínai még az is amit tavaj tanultunk)
2014. dec. 4. 18:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Kirúgni nem tudnak. Eltanácsolhatnak, és ha a szülejed beleegyezik, akkor tehetnek át egy másik iskolába. De ha a szülejeid azt mondják, hogy maradsz, akkor az ellen jogilag nem tehetnek semmit, de az életedet megkeseríthetik. De a megoldás az lenne, hogy ha közösen (az egész osztály) elmondaná a problémáját a tanárnak (ha lehet vele normálisan beszélni), vagy az igazgatónak. De ehez tényleg az kell, hogy az egész osztály oda álljon és elmondja, hogy problémák vannak, és nem táncolnak vissza, ha kérdőre vonják őket. Az ciki lenne, ha a végén azt mondanák, hogy ''mi nem is mondtunk ilyet'' és ott maradnál egyedül, mint a hazug kis felbújtó, aki ki akarja csinálni a tanárát.
2014. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a gond nem lehet vele beszélni es a lehrosszabb hogy az igazgató férjének a kozeli baratja a tanár.
2014. dec. 4. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:

És akkor te mit szándékoztál ellene csinálni? Mert valamiért megkérdezted, hogy kirughatnak-e.

Egy másik megoldás, hogy egy ilyen túlkapását videóra venni, és azzal menni az igazgatóhoz, mert azt nem tagadhatja le. Vagy azt fel tudjátok tenni a netre, be tudtok menni vele az önkormányzatkoz, az iskolafenntartóhoz.

2014. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszonom a választ.

de akkorr meg azzal jonn az igazgato vagy barki hogy hogymertem oran hasznalni a telefonomat.

2014. dec. 4. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor névtelenül felteszed a netre. Amúgy meg szünetben is felvehetsz ellene valamit.
2014. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm

de pl hogyh egy tanar meglatja a kidudorodast a zsebemben egy telefont akkor elveszi tolem es nap vegen vissza adja

2014. dec. 4. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
A szülőket nem lehet megkérni, hogy tegyenek valamit az ügy érdekében? Ők is bemehetnek az igazgatóhoz, és nekik azért többet ér a szavuk.
2014. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mae az igazgato behivta a szuleimet...

De mar mas szulonek ia elege van a tanarbol ha joltudom

2014. dec. 5. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!