Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegem van az iskolából! Mit...

Elegem van az iskolából! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig csak a dolgozatokat írjuk a témazárókat stb.Nincs időm semmire,és ami a legjobban idegesít az az hogy tanárok azt hiszik hogy mi sose tanulunk mert csak számítógépezünk.Ez nem igaz!!Nagyon sok a tanulni való eddig ezen a héten nem volt olyan napom hogy nem írtam volna minimum két dolgozatot.Nem bírom!!A földrajz tanárom ma is úgy beszélt velünk hogy az annyira bunkó,undorító..Nem megy kész vagyok már csak a sírás megy.

2014. nov. 19. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Hát, akkor sírjál. Hányadikos vagy? Ha kibőgted magad, akkor tanulj egy kicsit. Aztán megint sírhatsz, és tanulj még egy kicsit. Közben néha örüljél, hogy csak ez a gondod.
2014. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szelektálj. Tanuld csak azt komolyan, amire szükséged lesz. Amire nincs, azt elég annyira megtanulni, hogy ne bukj meg belőle.
2014. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
7.-es vagyok.Hát azért az elég bosszantó hogyha a föci tanárod azt mondja hogy akasszátok fel magatokat hogy ha nem tudjátok ez meg ezt meg milyen fogyatékosok vagytok mit akartok...
2014. nov. 19. 14:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A tanárnak nincs joga megalázni a tanulókat. Ha tényleg így hangzott el, a szülő beszéljen vele. Ha nem elég, az igazgatóhoz lehet fordulni.
2014. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást. Sajnos ez van, amíg nem leszel "tisztes állampolgár", vagyis nem érsz el egy bizonyos kort, addig nem fognak emberként kezelni. Hacsak nem akarsz kezdeni valamit a földrajzzal, ne tanuld, foglalkozz inkább a fontosabb tantárgyaiddal.

Első, a te hozzáállásodtól pedig felfordul a gyomrom. Nagyon túl tudják terhelni a gyerekeket, azért, mert neked is sz*r az életed, még nem kéne bunkózni.

2014. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Kedves ötös, én nem hiszem, hogy annyira túlterhelnének egy hetedikest, hogy attól bőgni kell. Vagy ha igen, bőgje ki magát, és utána tanuljon. Ha a gyomrod felfordul, ne olvass kommenteket.
2014. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Nyolcosztályosban velünk se voltak kedvesek hetedikben. Szíve joga bőgni. Azért olvastam el a válaszokat, mert tanácsot szerettem volna neki adni, és ilyenkor átfutja az eddigi az ember, hogy ne legyenek egyezések. Hogy te miért leled örömödet abban, hogy kiakadt tizenhárom éveseket cseszegetsz a neten, számomra még mindig nem derült ki...
2014. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mármint az eddigi válaszokat futottam át (előző voltam)
2014. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
23%
Ezt meg kell szoknod. Es ne rinyalj a dogak miatt. Sok gyereknek nehezebb... es anno napi negy dogat tuti irtam. Es kesobb csak rosszabb lesz. Most minden oran dogat irunk. Es reggel hettol este nyolcig folyamatosan oraim vannak. Nehez de valahogy ki lehet birni. Ha valamit elszeretnel erni az eletben akkor tanulj!! A foci tanart meg szard le. Nagy a szája .
2014. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Ennek a kiakadt 13 évesnek szerintem az a dolga, hogy tanuljon. Nem írta, hogy takarítani, mosni, főzni, vasalni kellene. Az, hogy a tanár bunkó mód beszél velük, csak egyik oldala a dolognak. Lehet, hogy nem bír velük. Tanuljon, vagy ha nem tanul, csak átevickél valahogy év végén, akkor nem fog találni munkát csak nagy nehezen. És abból is elege lesz...
2014. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!