Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaza van a tanaromnak hogy...

Igaza van a tanaromnak hogy ezt mondta?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy van 2 fiu az oszalyban akik mar tobbszor majdnem lelolktek a lepcson es nem tudtam veluk mit kezdeni ezert meglerdeztem az ofomet, hogy mit tegyek, hogy leszallajanak rolam, mert amit eddig probaltam nem valt be. Erre felhaborodott, hogy nem korrekt amir csinalok hogy nincsenek itt es en ugy beszelek roluk. Korrektebb lett volna ha leloknek a lepcson es korhazba kerulok? Ismetlem, nem arra kertem, hogy szidja le oket vagy valami csak hogy adjon tanacsot. Igaza volt?

Bocsi a hibakert.



2014. dec. 6. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha te segítségért a tanárodhoz fordultál, akkor köteles segíteni. Ez nem árulkodás, pláne nem rágalmazás, hanem a testi épséged védelme.
2014. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ő nem azzal állította párhuzamba a korrektséget, hogy ők mit tettek majdnem. Szóval nem, nem az lett volna korrektebb, hogyha ők lelöknek és kórházba kerülsz, hanem az lett volna az, ha úgy beszéled ezt meg, amikor ők is ott vannak, hallják és le tudják reagálni. A problémákat úgy kell elintézni, hogy mindegyik érintett fél ott legyen és bele tudjon szállni a megbeszélésbe. A tanárod ezt így értette, és szerintem igaza is van. Ha közösen ott vagytok és úgy próbálod megbeszélni az ofővel együtt, akkor biztosan segít.
2014. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze pár segítő szót azért így négyszemközt is intézhetett volna feléd, de hát ő nem tette, mindegy....

#2 voltam, ez kimaradt véletlenül az előbb

2014. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2, nem segitett. Nem mondtam tenyleg azt se, hogy fujjj milyenek ok, sot mondgam, hogy nem vagyunk joban es mivel en se vagyok kisangyal veluk (sose bantottam oket ok nelkul, de nem mondom hogy artatlan vagyok) nem kerem hogy beszeljen veluk csak azt hogy milyen "taktikat" javasol ellenuk.
2014. dec. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!