Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanárok, megosztanátok...

Magántanárok, megosztanátok velem hogy milyen lehetetlen dolgokkal álltak elétek már szülők vagy gyerekek?

Figyelt kérdés
Én már több mint 10 éve tanítok, és ugye rengeteg dologgal találkoztam. De ami az utóbbi hetekben volt az már mindent überel. Most vagy valami fura bolygóállás van, vagy csak engem találnak meg, de néha már azt sem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.
2014. dec. 10. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem régóta csinálom, de nekem kicsit sok volt az is amikor a szülő és a gyerek interjúztatott a lakásukban. (nem kértek órát csak legyen bemutatkozás, mintha állásinterjún lennék)
2014. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan nálam is volt már jó párszor. Volt, hogy én mentem valahová, volt hogy hozzám jöttek. Az egyik fele tényleg csak ismerkedni akart velem, tehát kellemeset beszélgettünk, meg megmutatta a tanuló a könyvét a füzetét, stb. De volt olyan is ahogy írod, hogy mintha valami állásinterjún lennék, hogy hol végeztem, mikor végeztem, kiket tanítok, mióta tanítok, melyik iskolában oktatok, stb, stb, stb. Aztán az is érdekes volt, amikor az ilyen utóbbiaknál, arra is kíváncsiak voltak, hogy hogy oktatom a gyereküket, és elvárták, hogy tartsak egy próba órát, majd ugye "majd jelentkezünk" címszóval 1 forintot sem fizettek. Feltételezem így jutnak ingyen órákhoz.
2014. dec. 10. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azok voltak a kérdések, ahogy felvázoltad. Abban az esetben belengedték, hogy több jelentkező van, majd másnap felhívtak, h nem kellek. Sztem végül lehet, h senkit se választottak mert azt akarták még kiszedni, milyen könyvből tud tanulni a gyerek.
2014. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tőlem egyszer önéletrajzot kértek. Nem küldtem. Nem jött létre az üzlet.

Hogy mért azonosítanak egy bármikor lemondható, óránként fizetendő magántanárt egy több évesnek szánt munkahellyel, azt csak ők tudják.

Még milyen furcsa eseted volt?

2014. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!