Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek biológiából vagy...

Szerintetek biológiából vagy földrajzból érettségizzek majd?

Figyelt kérdés

Továbbtanulással kapcsolatban konkrét célom nincs, az anyám akarja nagyon hogy egyetemre menjek, oda ahova amúgy inkább kell a biológia mint a földrajz.

Én mondjuk inkább valami szakmát tanulnék majd és munkát keresnék, tudom magamról, hogy nem tudnék elvégezni egy egyetemet.

Néztem előző évi érettségiket mindkét tantárgyból, és úgy látom, biológiát rohadtul nem tudnám megcsinálni, alig tudok belőle valamit, földrajz viszont jól megy, egy csomó dolgot tudtam már akkor is amikor nézegettem.

Szerintetek melyikből érettségizzek így?


2014. dec. 10. 20:54
 1/2 anonim válasza:
Földrajzból. Egyrészt jóval könnyebb a biosznál, másrészt amint te is mondtad, ez megy jobban neked..
2014. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Föci
2017. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!