Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyugtatót bevenni iskola előtt?

Nyugtatót bevenni iskola előtt?

Figyelt kérdés
Mindig volt egy minimális stresszelésem suli előtt ,ma egy olyan nap következik amikor valószínüleg nagy mértékű oltogatásokat fogok kapni 2 tanáromtól is. Ilyenkor beremeg a kezem ,a könnyem majd kicsordul és nem tudok visszaválaszolni. Ha pedig hazajövök ,dühöngök. Nem tudom megfelelően kezelni ezt a stresszes szokásomat sajnos. Nem szoktam folyamodni egyébként ilyen ötletekhez sem. De viszont muszáj ellazítanom magam ,hogy visszatudjak szólni a tanároknak. Bár ez nem épp a legjobb megoldás de ki kell állnom magamért ,hogyha minden ismerés és ok nélkül packáznak velem.

2014. dec. 15. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"De viszont muszáj ellazítanom magam ,hogy visszatudjak szólni a tanároknak"


tevedni meltoztatol, nem kell visszaszolni a tanaroknak.

2014. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy rosszabb ,ha magamba tartom úgy vélem.. természetesen nem beszólni gondoltam ,bocsánat rosszul fejezem ki magam. Inkább normálisan válaszolni ,a szurkálódó dolgaikra.
2014. dec. 15. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig az a jobb taktika ha nem szolsz semmit, akkor egy ido utan beken hagynak. ha jartatod a szad, akkor folytatjak.


amugy meg mit mondanak?

2014. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp van egy alap betegségem ami gyógyíthatatlan. Ez mint idők folyamán megtudtam stressz miatt alakult ki. Régebben is.. valamiért sosem szerettek a tanárok.. nem vagyok link, csöndes típus vagyok az iskolában is. Akkor szólok ,ha kérdeznek ,bár természetesen van ,hogy nem készülök óráról-órára mint mindenki másnál is van ilyen.. de ettől függetlenül.. általános iskolás korom óta.. megvagyok áldva a szemetebbnél szemetebb tanárokkal. Minden ok nélkül szivatni egy gyereket ,mert nem tetszik az arcom.. pedig 'még elméletileg nem is vagyok olyan csúnya gyerek' :') A legutóbbi eset az úgy történt ,hogy az osztályfőnököm telefonált ,hogy miért hiányzok ,és elmondtam ,hogy van ez az alap betegségem olyan 7-8 éve már körülbelül. És ez van most viszonylag aktív szakaszában és ezért.. másnap mentem suliba és megkaptam ,hogy én mekkora tróger paraszt vagyok ,mert nem járok be.. szóval nem értem az ilyen dolgokat. Az még rendben is volna ,hogyha négyszemközt ezt mondja.. de leégetni 24 fő előtt.. és egy 10 perces szónoklatot erről tartani.. az úgy vélem kicsit sok. 19 éves vagyok. Nem éppen az a fiatal kamaszkori gyermek. Nem dohányzok nem szoktam alkoholt sem fogyasztani. Semmi ilyesmi hatás nem látszik rajtam. És még is megkapom..
2014. dec. 15. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
nyugtató helyett pálinka,de írj ha szeretnél hosszútávú megoldást! :)
2014. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem terelni kell, hanem megmondani az igazat. Krónikus betegség meg aktív szak. Ja persze. Ez terelés. Crohnos/colitis ulcerosás vagy és görcsöl a hasad meg fosol. Így kell. Ha finomkodsz nem vagy hiteles és persze, hogy azt fogja hinni, hogy lógsz.
2014. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
IBD-s vagyok ,de nemhinném ,hogy ez megoldást jelentene
2014. dec. 15. 23:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Iratkozzál be valamilyen drámatagozatos suliba, ott megtanulod a helyes kommunikációt.
2014. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!