Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha valaki ne...

Szerintetek, ha valaki ne készült vizsgára akkor jobb ha be sem megy?

Figyelt kérdés
égetik itt magukat össze-vissza... szomorú

2014. dec. 13. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy a vizsgán meg nem jelenés különeljárási díjat von maga után?
2014. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyreszt ha nem megy be valaki, akkor fizetni kell erte, masreszt legalabb kepben lesz az illeto, hogy milyen tipusu feladatok vannak, milyen nehezseguek stb.

Nezopont kerdese. Vannak olyanok, akik csak ugy megnezik, hogy mire szamitsanak.

2014. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobb bemenni, mert nálunk pl. csak az mehet utóvizsgára, aki legalább megjelent a rendes vizsgán.
2014. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes bemenni, még akár sikerülhet is. Még iskolába jártam, sokan pont dolgozatok vagy vizsgák idején betegedtek meg, ilyen egy napos betegség, előtte és utána semmi bajuk, csak pont a vizsga napján. Sok értelme nincs, utána úgy is le kell vizsgázni, van, hogy több tárgyból egyszerre, mert összegyűlnek a lógások. És akkor sem tudja jobban, mint amikor ellógott. Nekem volt olyan vizsgám, amire az utolsó pillanatban a folyosón állva a terem előtt sem készültem, csak meghalgattam az egyik osztálytársam, mit tanult. Végül ugyanezt elmondtam bent és simán átmentem.
2014. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!