Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam egy 1-est nyelvtanból,...

Kaptam egy 1-est nyelvtanból, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én eddig mindig szín 5-ös voltam nyelvtanból, de most hiányoztam és megkérdeztem, hogy miből írunk, el is mondták a barátaim, csak rosszat és ezért rosszat tanultam meg és 1-es lett a dogám. Az anyukám teljesen ki fog borulni, ha megtudja. Nem tudom mit tegyek... Volt már vki ilyen helyzetben? Lécci írjatok!

2014. dec. 18. 17:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Ja, voltam. Mikor anyunak elmondtam megértő volt velem.Majd kijavítod azt az egy 1est!:)
2014. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem tudom,hogy már megoldottad-e, de azért még válaszolok.

Szerintem beszéld meg a tanároddal,hogy engedje meg Neked, hogy javíts.Mondd meg neki, hogy hiányoztál.Ha azt válaszolja, hogy pótolhattál volna, akkor mondd neki, hogy a barátaid rossz anyagot adtak meg Neked, és Te azt tanultad meg.Ha a tanárodat ez sem érdekli, akkor bunkó és kész.Ebben az esetben igyekezz a félév vége előtt sok jó jegyet kapni, hogy javíts az átlagodon (ha eddig tényleg csak 5-ösöd van, akkor nem lesz nehéz ;) ) Ha a tanár nem engedi kijavítani, akkor sem kell (szerintem) félned az Anyukádtól.Nekem is szigorú Anyukám, de ugyanakkor igazságos is (részben... :) ).Ha a Tiéd is ilyen, akkor nem kell nagyon félned, mert tudja, hogy ez csak egy egyszeri alkalom volt, és Te igazából nagyon okos vagy, és többször (valószínűleg) nem fog előfordulni.Valamilyen szinten mérges lesz, de ha rendes, akkor ezt csak azért csinálja, hogy ne hidd azt, hogy nem érdekli a rossz jegy.Hajrá!

2015. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, főleg 2. válaszoló!!!

Sokat segítettél, mert én ezeket már megtettem, amiket leírtál, de örültem, hogy más is ezt csinálta volna...

Amikor megmondtam a tanárnak, nem érdekelte különösebben, azt mondta, hogy "maajd kijavítod"... De, mindegy, már túltettem magam rajta és a szüleim sem haragudnak.

Köszi még egyszer! (mindkettőtöknek)

2015. jan. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!