Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a levező munkarend...

Hogy néz ki a levező munkarendű képzés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy tömbösítve vannak az órák általában egy nap egy héten, kéthetente, de ezen kívül? Hogy működnek a vizsgák, zh-k, stb? Tapasztalatok?

2014. dec. 28. 17:19
 1/5 A kérdező kommentje:

*levelező.


Elnézést az elírásért.

2014. dec. 28. 17:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez iskolánkét változhat, a vizsga szigora is.ű

Ahova én jártam, ott havonta egy hétvége (p-szo) volt suli, sok órával és inkább otthon kellett tanulni. A vizsgák ugyanúgy meg voltak hirdetve, a tanulmányi tájékoztatóban megtaláltuk a követelményeket. Munka mellett tanulóknak nagyon előnyös, mert havi max 1 szabival + pár nap a vizsgák miatt megoldható a diploma megszerzése.

Estin egy másik suliban pedig hetente van p-szo tanítás.

Szóval, azt kell megnézned, hogy a választott sulidban konkrétan ez hogy van.

Viszont! Diákigazolvány használata tekintetében különbség van a levelező, nappali, esti munkarend között. Pl. budapesti levelezősök nem kapnak diákbérletet csak nappali és esti tagozatosok.

2014. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nappali tagozatos vagyok egy másik iskolában, csak szeretnék elvégezni egy szakot levelezőn. :)


Köszönöm szépen a választ!

2014. dec. 28. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

én levelezőn tanultam, teljesen összevissza volt az egész. Volt, hogy egy héten négy egész nap, aztán után egy hét szünet, majd megint két délután...


Vizsgánk meg a napalisokkal együtt voltak, azonos időpontokból válogathattunk.

2014. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik suliban.

Van ahol p-sz inkább és két hetente, de máshol csak hétköznap de csak havonta egyszer. A havi alkalmak esetén 2-3 napon elfér az összes óra, persze vehetsz fel pluszba más napokra is...

2015. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!