Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt törénelem érettségiért...

Emelt törénelem érettségiért járó 50 pontot akkor is beszámítják, ha nem felvételi tantárgyam?

Figyelt kérdés
Nyelvszakra és gyógypedagógiára nem kell, hanem a magyar és (nálam) az angol. Ez esetben teljesen feleslegesen csinálnám meg?
2014. dec. 29. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
igen
2014. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a felvételi szempontjából igen, feleslegesen csináltad meg
2014. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De hülye rendszer... Most akkor ugyanannyit érek, mint akinek csak egy emeltje van, miközben én magyarból és töriből is megcsinálom? :/ Na mindegy.

Köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 29. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Csináld emelten az angolt is, csak akkor meg az angol nyelvvizsgád felesleges leszz többletpont szemppontból.
2014. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Angolt még csak 3 és fél éve tanulok és az emelt angol érettségit nagyon nehéznek mondják. Sajnos már késő lenne eldöntenem, hogy abból szeretnék emeltezni, egészen idáig a történelemre gyúrtam rá. :(
2014. dec. 29. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor felesleges lesz, keress olyat, amihez kell a történelem. Amúgy én is gimnáziumban tanultam angolt, addig csak az alap kifejezéseket ismertem és elsőre sikerült a nyelvvizsga, ami az emelttel egy nehézségi szinten vagyon.
2014. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgázni én márciusban fogok, de csak középszinten. Az emelt érettségitől még a tanárok is óva intettek minket, mondták, hogy nagyon rázós. Félek, hogy csak elrontanám... De azért köszi a tippet, ha hamarabb rájövök erre a csavarra, akkor ezt a megoldást választottam volna.
2014. dec. 29. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Németből mentem emeltre. Nem olyan rázós, a tanárok is rendesek voltak, csk izgultam.
2014. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Tanácstalan vagyok. :/ De valamit ki kell találnom, mert a magyar emelt az angol középfokúval nem lesz elég. :/
2014. dec. 29. 23:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne csináld meg, gyúrj rá a magyarra meg a nyelvvizsgára. A gyógypedre nem olyan nagyon gyilkos a ponthatár.
2014. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!