Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell az e-felvételin...

Hogyan kell az e-felvételin beszámíttatni az emelt szintű nyelvi érettségiért járó nyelvvizsga pontjait?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az érettségi bizonyítvány lesz majd az igazolás, vagy hogyan? Mi lesz az igazoló okirat száma?


Két nyelvből tettem emelt érettségit és mindkettő 60% fölött lett, de nem ezekkel tanulok tovább. Így ezért a kettőért megkapom a 28+12=40 pontot, igaz?



2012. jún. 15. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

kiválasztod a típusnál mikor írod be a jegyeket, hogy EMELT színt.


de nem úgy van, hogy csak 1 nyelvet számítanak be? legalábbis 2 éve még így volt...

2012. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de hogyha írsz egy 60% fölötti emelt nyelvi érettségit, akkor az egyenlő értékű egy állami középfokú nyelvvizsgával. Én azt kérdezem, hogy ezt a nyelvizsgát, amiért jár 28 pont, hogyan számíttatom be. A második nyelvvizsgámért 12 pont jár, mivel max 40 pont kapható nyelvtudásért.
2012. jún. 16. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

jahh bocsi :)


asszem van külön pont ahol be lehet jelölni, hogy milyen egyéb bizonyítványok vannak. nem tudom már pontosan mert 2 éve felvételiztem, de valamelyik jelentkezési menüben benne van. nézd végig mindent.én is ott találtam meg anno

2012. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :)

Még van pár nap bizonyítványosztás előtt, majd akkor megnézem.

2012. jún. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!