Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért szégyen hogy szakmunkás...

Miért szégyen hogy szakmunkás iskolába járok?

Figyelt kérdés
Több barátom haverom nem áll szóba velem, vagy gúnyos megjegyzéseket tesznek rám. Azt mondják hogy csak a csicskák mennek szakmunkásba
2014. dec. 30. 15:31
 1/7 anonim válasza:
73%

Én is szakmunkás iskolába jártam,közben estin az érettségit csináltam meg 4 év volt a középiskola amibe nagyon jó szakmám lett és érettségim is meglett.

Jelenleg Ausztriában dolgozom egy jól menő hotelban felszolgálóként már 4 éve:)

2014. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék leérettségizni. Meg majd fősulira menni ha jól sikerül.
2014. dec. 30. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert az embereknek előítéleteik vannak.

Általában nem az észkombájnok járnak szakmunkásba, de ez nem azt jelenti, hogy akkor aki oda jár az mind hülye.

Sőt, aki rendelkezik egy kis sütnivalóval és vállalkozó szellemű az nagyon szép pályát be tud futni, mint szakmunkás.

2014. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen terveid vannak, akkor miért mentél szakmunkásba (ahol valóban rettentő alacsony az igényszint, meg úgy minden morális, tanulási stb. szint is)?
2014. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mentem szakmunkás iskolába mert gyenge tanuló voltam, az átlagom 3, 65 volt nyolcadikban. Nem mertem szakközépbe menni
2014. dec. 30. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert sajnos manapság nagyon sok olyan ember megy szakmunkásba, aki "másra nem jó". Ezzel sajnos degradálják azokat is, akik egyébként tényleg azt szeretnék csinálni és jók is benne. Ha te ilyen vagy, akkor ne foglalkozz velük, saját magukat minősítik ezzel. Jó szakmunkásokra szükség van, mindig is szükség lesz. Végezd el a lehető legjobb tudásod szerint, és keress olyan embereket magad köré, akik nem ez alapján ítélnek meg, mert azok hülyék.
2014. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vannak az új suliban egypáran akikkel jól el vagyok. Szerencsére, bár ez gimi és szakmunkás egyben. De itt a gimisek is szívesen barátkoznak velünk. A régiek meg akkor keresnek más haverokat. Én szeretem a szakmát amit tanulok, csak rossz volt hogy ilyenek
2014. dec. 31. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!