Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti a témavezető?...

Ezt megteheti a témavezető? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Utolsó éves vagyok az egyetemen, és februárban választottam témavezetőt a szakdolgozatomhoz. Az hagyján többször átíratta az eredeti elképzelésemet (talán jobb is így), novemberben bejelentette, hogy vagy keressek másik tanárt, vagy ha nála maradok, akkor ezt és ezt csináljam meg. Már nagyon elegem volt belőle, lekezelően beszélt, ezért úgy döntöttem, h váltok. De nem találtam másik tanárt, és a tanszékvezető szerint idén akkor már nem diplomázhatok. Írtam az előző tanárnak, h akkor próbáljuk meg még egyszer, majd visszaírt, h még beszél a tanszékvezetővel. Egyáltalán megteheti, hogy 5 hónappal a leadás előtt visszalép?

2015. jan. 3. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen meg teheti...
2015. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!