Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is a győri Jedlik...

Szerintetek is a győri Jedlik Ányos suli a legjobb a világon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem :D a lukács a legjobb :P
2010. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
napersze :P jedliknél nincs jobb.
2010. márc. 16. 20:38
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, a csepeli Jedlik Ányos suli! :D
2010. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jedlik a legjobb szerintem is. Mondjuk sz@r, de nem hagynám ott semmi pénzért :) szerintem onnan fogok nyugdíjba menni
2010. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

kívülállóknak maga a csoda, a "húú basszus, de jó neked, hogy oda jársz!" de érdekes...

műszaki informatikusnak jelentkeztem, de senki nem mondta, hogy matematikus leszek. 2 matektanárunk is volt, első 2 éven egy (utáltuk, ő is minket, kivételezett, baromi gyengén álltunk), jött a csoportbontás és kaptunk egy még rosszabbat.


Viszont a műszakis tanárok előtt le a kalappal! Mindegyik rendes volt, nem akart rosszat és jól tanított. Igaz, a leadott anyagot megkövetelték, de szívesen megtanultam, mert ennek tudom, hogy van haszna. Csak a B épületes órák miatt szerettem oda járni :)

2010. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az előző vagyok. Akkor még máshogy hívták a szakot, a mostani neve ez.
2010. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az idei órarend után a suli cím is kétséges... maradjunk a putrinál inkább :S
2011. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!