Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elnyomkodtam és nem működik...

Lipton18 kérdése:

Elnyomkodtam és nem működik jól, tudnátok segíteni? Részl. Lent

Figyelt kérdés

Tehát, van egy számológépem, Sky Art-os. Véletlenül nem kapcsoltam ki mikor betettem a tatyómba és így valami elállítódott rajta, és most rosszul számol, mármint egy tizedesvesszőt téved. Pl. ha beírom h 5+6 akkor nem 11-et hoz ki, hanem 1,1-et. Valaki meg tudná mondani, hogy hogy tudom ezt visszaállítani?Ha kell, küldök róla képet!

(Amúgy azért ebbe a témába raktam, mert tulajdonképp a sulihoz kapcsolódik, mivel legkésőbb holnap délutánra meg kell valahogy javítanom, mert dogát írunk, olyanokból hogy sinus,cosinus stb.)



2015. jan. 7. 21:37
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Olyan, mintha normálalakot írna ki. 11*11 eredménye 1,21, ha jól sejtem. A kijelzés beállításainál kell keresni, tedd vissza lebegőpontosra.
2015. jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van akkor "resetelj" egyet.
2015. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, de azóta valahogy megoldottam!(Nem tudom hogy, elkezdtem össze-vissza nyomkodni, gondolván hogy jobban úgyse ronthatom el, és megjaviult:'D)
2015. jan. 8. 15:07
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Engem mondjuk baromira idegesítene, ha nem tudnám, mitől javult meg...
2015. jan. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is. :)
2015. jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!