Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagy gáz van! :S Kaptam 1...

Nagy gáz van! :S Kaptam 1 igazgatói intőt verekedés miatt! 8. os vagyok felvételizek, befolyásol ez valamit is?

Figyelt kérdés
Muszáj volt bunyóznom mert kihívtak,de nagyon nem korrekt volt ez hogy én kaptam meg pedig egész évben jó voltam és most 1 hüly bunyó miatt pff...:SDe az a lényeg hogy felvételim 70pontos lett átlagom 4,5 a gimibe simán felvesznek már mondta ismerös tanárom,de egy intő után változhat?Komolyan kérdem...
2010. febr. 5. 20:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem kell félned. Nem nézik.
2010. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Komoly?Mert lehet hogy csak be akarnak ijeszteni...Azt mondta igazgatóhelyettes hogy ezzel úszott a felvételim és hogy megjegyzést vagy mit írnak rólam és a legrosszab suliba visznek a városba:O

Szerintem se számít most úgyse nézik meg ellenrözőmet mert nem szóbelizek...

2010. febr. 5. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
van ahol nézik, és van ahol kizáró ok (legalábbis 2002ben mikor középsuliba mentem, nézték)
2010. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta igazgatóhelyettes hogy ezzel úszott a felvételim és hogy megjegyzést vagy mit írnak rólam és a legrosszab suliba visznek a városba:O "

ez viszont féreg gusztustalan dolog ilyet mondani, akár jogos volt a bunyód, akár nem. jobb mintha loptál volna.

2010. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem nekem sehol sem nézték meg az ellenőrzőm, csak a bizimet, márpedig abba nem írják be, hogy igazgatóit kaptál.
2010. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De milyen jellemzésröl pattogot nekem?
2010. febr. 5. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Hazudott. Ha lenne szóbeli, még belenéznének az ellenőrződbe, akkor se sokat számítana, így meg senki nem is fog róla tudni. De ritka gonosz egy alak, akinek nem az a célja, hogy a tanítványai sikeresen továbbtanuljanak, hanem saját mag állítja azt, hogy elvágja az utadat.
2010. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon...:S de így azt is mondta hogy 5ös helyett 2es magatartás...Az szép verekedés miatt

az nem számít h 2es a magatartás?

2010. febr. 5. 21:44
 9/13 anonim ***** válasza:
A magatartásod még így is lehet hármas, négyes már nem.
2010. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2est mondott...ez baj? nem nézik nagy zuhanásnak és elutasítják?
2010. febr. 5. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!