Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány órát kell hiányoznom...

Hány órát kell hiányoznom hogy elvegyék a családi pótlékot, de még ne rúgjanak ki a suliból?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 12:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Állandóan elszedik a pénzemet, megszeretném ezt hálálni :D
2015. jan. 11. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:
A családi pótlék nem neked jár! Miért is szeretnél ezért kitolni a szüleiddel? Örülj neki, hogy ingyen kajálsz, van hol laknod...
2015. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért mert szükség van a pénzre a családnak? Én ha tudnám segíteném őket, nem hátráltatnám. Amúgy az a pénz nem neked jár. Tudod mire adják? Hogy tudjanak venni neked kaját, ruhát stb... Abba gondolj bele, hogyha elveszik annyival kevesebb pénzt tudnak rád szánni, magyarul tuti elveszi a többi pénzed is.
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pechedre ha már nem vagy tanköteles, akkor a kirúgáshoz szükséges óraszám (30) alacsonyabb, mint a családi pótlék elvételéhez szükséges (50).
2015. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Nem azzal van a baj hogy nem költik rám, hanem hogy a másik két testvéremet támogatják ahogy tudják, rám meg csak annyit költenek hogy ne haljak éhen. 18 év felett vagyok. Nincsenek anyagi gondjaink. Nekem meg inkább legyen párszor egy jó napom, minthogy a másik kettőre több pénzt szórjanak. Értitek a lényeget gondolom.

2015. jan. 11. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
De amint látod, előbb fognak kirúgni, mint hogy megvonják a családi pótlékot. Úgyhogy kénytelen leszel kitalálni valami mást.
2015. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!